Ubiquiti UF-SM-10G-S SFP MODULE SINGLE-MODE 10GBPS 10KM BIDI 2 PACK (UF-SM-10G-S)

ID: 84454
Kod: UF-SM-10G-S
EAN: 810354025945
Na zamówienie
Wysyłka: wtorek, 28 Kwiecień
Stan: Nowy
175,16 €
netto 652,12 zł
-+

Zapytanie o produkt

Masz pytanie odnośnie produktu lub potrzebujesz wyceny?
Napisz lub zadzwoń do nas:

Inny stan

Produkt nie jest dostępny jako refabrykowany lub używany

Opis

Moduł nadawczo-odbiorczy SFP Ubiquiti UF-SM-10G-S to profesjonalne urządzenie wysokiej jakości, które należy do popularnej serii produktów Ubiquiti U Fiber. Ten moduł idealnie sprawdzi się w nowych instalacjach, ale pozwoli również na rozszerzenie możliwości istniejących już struktur. Produkt pozwala na połączenie sieci światłowodowych jednomodowych z urządzeniami, które wyposażone są w gniazda SFP. Ubiquiti UF-SM-10G-S zapewnia przepustowość 10 Gbit/s. Ten moduł z całą pewnością idealnie sprawdzi się w rozwiązaniach sieciowych powstających w rozwijających się przedsiębiorstwach, zarówno większej, jak i średniej wielkości. Dostepne są moduly multi-mode oraz single-mode (idealne dla większych struktur).

Napisz komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Moduł nadawczo-odbiorczy SFP Ubiquiti UF-SM-10G-S to profesjonalne urządzenie wysokiej jakości, które należy do popularnej serii produktów Ubiquiti U Fiber. Ten moduł idealnie sprawdzi się w nowych instalacjach, ale pozwoli również na rozszerzenie możliwości istniejących już struktur. Produkt pozwala na połączenie sieci światłowodowych jednomodowych z urządzeniami, które wyposażone są w gniazda SFP. Ubiquiti UF-SM-10G-S zapewnia przepustowość 10 Gbit/s. Ten moduł z całą pewnością idealnie sprawdzi się w rozwiązaniach sieciowych powstających w rozwijających się przedsiębiorstwach, zarówno większej, jak i średniej wielkości. Dostepne są moduly multi-mode oraz single-mode (idealne dla większych struktur).