J4858D

HPE Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR (J4858D)

ID: 61394
Kod: J4858D
EAN: 190017245836
Duża ilość
Wysyłka: piątek, 10 Lipiec
Stan: Nowy
69,02 €
netto 250,87 zł
-+

Zapytanie o produkt

Masz pytanie odnośnie produktu lub potrzebujesz wyceny?
Napisz lub zadzwoń do nas:

Inny stan

Produkt nie jest dostępny jako refabrykowany lub używany

Opis

Produkt HPE Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR J4858D aktualnie nie posiada opisu

Technical data

Standard SFP
Zasięg 500 m
Max. prędkość przesyłu 1000

Napisz komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Produkt HPE Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR J4858D aktualnie nie posiada opisu