Thomas it - dostawca wiodących rozwiązań informatycznych

Partnerzy

Thomas IT jest dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku informatycznym, oferującą wysokiej klasy sprzęt komputerowy, oprogramowanie, konkurencyjne ceny oraz wysoką dostępność towarów. Centrala naszej firmy mieści się w Polsce, w Katowicach, ale nasze usługi świadczymy także poza granicami kraju. Od 2010 roku z sukcesami działamy na rynku polskim oraz niemieckim. Na początku 2015 roku rozszerzyliśmy naszą działalność na Rumunię oraz Węgry. Aktualnie oferujemy nasze produkty i usługi w piętnastu krajach Europy. W naszej szerokiej ofercie posiadamy produkty firm takich jak: APC, Cisco, Eaton, Juniper, Microsoft, Red Hat, Suse Linux, Fortigate, HP, IBM, Lenovo, Huawei, Nec oraz Netgear. Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w dostarczaniu narzędzi i technologii na najwyższym światowym poziomie. Dobór odpowiednich rozwiązań to nasza silna strona!

Wysokiej klasy specjaliści zatrudnieni w naszej firmie pomogą Państwu dobrać odpowiedni sprzęt według indywidualnych parametrów i bez wątpienia zaoferują konkurencyjne ceny. Zapewniamy wysoką jakość produktów i świadczonych usług. Wszystkie produkty przez nas sprzedawane są przeznaczone na rynek europejski i posiadają gwarancje producenta.

Stawiamy na rozwój naszej i Twojej firmy!

Współpracujemy zarówno z klientami komercyjnymi jak i publicznymi. Od 2010 roku udało nam się pozyskać szerokie grono klientów, wśród których jest wiele znanych polskich firm m.in.: VECTRA S.A., Bank Zachodni WBK, Mostostal Warszawa, Techland Sp. z o.o., PERŁA – Browary Lubelskie S.A. Do grona naszych klientów możemy zaliczyć również wiele instytucji państwowych, takich jak: urzędy miejskie, szpitale, placówki naukowe, urzędy skarbowe oraz Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Polsce. Zapraszamy do zakładki Klienci, w której mogą zapoznać się Państwo z referencjami wystawionymi przez naszych kontrahentów.

Nadal zastanawiasz się, czy dokonać zakupu właśnie u Nas?

Oferujemy wysokiej klasy sprzęt i zapewniamy wachlarz profesjonalnych usług, ale przede wszystkim jesteśmy zawsze dla klienta. Pomożemy podjąć optymalne decyzje, które zapewnią Twojej firmie członkostwo w gronie najlepiej zinformatyzowanych instytucji i przedsiębiorstw na rynku. Naszą największą ambicją jest przekonanie potencjalnych klientów, że Thomas IT to zaufany i solidny partner.

Rozpocznij współpracę już teraz - zadzwoń lub napisz do Nas!

Zaufali nam: