Świat ochrony sieci z Fortinet i ich rozwiązaniem ZTNA

Świat Bezzwłocznej Ochrony Sieci z Fortinet i ich Rozwiązaniem ZTNA

Fortinet: Twoja Twierdza w Cyberprzestrzeni

Fortinet, znany na całym świecie za swoje zaawansowane rozwiązania z zakresu cyberbezpieczeństwa, oferuje szeroką gamę produktów. Wszystko, od firewalli, przez systemy detekcji i prewencji intruzji, po antywirusy i oprogramowanie do zarządzania siecią. Jednym z najpopularniejszych produktów firmy jest FortiGate, który oferuje zaawansowane funkcje zabezpieczania sieci w przystępnej cenie. Ale to nie wszystko - Fortinet oferuje także innowacyjne rozwiązanie ZTNA (Zero Trust Network Access).

ZTNA: Bezpieczeństwo Sieci na Nowym Poziomie

Model Zero Trust to podejście do cyberbezpieczeństwa, które zakłada, że żadne urządzenie, użytkownik ani usługa sieciowa nie są domyślnie zaufane. Zamiast tradycyjnego podejścia "zaufaj, ale sprawdzaj", model Zero Trust mówi "nigdy nie ufaj, zawsze weryfikuj". To jest klucz do zrozumienia, co to jest ZTNA.

ZTNA, czyli Zero Trust Network Access, to rozwiązanie, które implementuje model Zero Trust w dostępie do sieci. Zamiast polegać na starych metodach, takich jak VPN, które tworzą szeroki tunel do sieci i dają użytkownikom dostęp do wszystkiego wewnątrz, ZTNA daje dostęp tylko do konkretnych zasobów. To oznacza, że nawet jeśli ktoś złamałby uwierzytelnianie, nie miałby dostępu do całej sieci - tylko do tego, do czego został mu przyznany dostęp.

Dlaczego Wybrać ZTNA od Fortinet?

ZTNA od Fortinet integruje się z innymi produktami firmy, tworząc kompleksową, wielowarstwową ochronę. Co więcej, rozwiązanie ZTNA jest zawarte w licencjach FortiClient, co czyni je jeszcze bardziej dostępnym i łatwym w użyciu. Dzięki temu, ZTNA od Fortinet może korzystać z funkcji innych produktów firmy, takich jak sandboxing, aby jeszcze bardziej zwiększyć bezpieczeństwo. Dodatkowo, dzięki swojej skali, Fortinet może oferować ZTNA w bardzo konkurencyjnej cenie.

Podsumowanie

Cyberbezpieczeństwo to nie tylko moda, ale konieczność we współczesnym biznesie. Dzięki Fortinet i ich rozwiązaniu ZTNA, zawartym w licencji FortiClient, możesz z łatwością zabezpieczyć swoją sieć, nie martwiąc się o złożoność lub koszty. Bez względu na to, czy jesteś małą firmą, czy dużą korporacją, Fortinet ma rozwiązanie, które spełni twoje wymagania.


Napisz komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.