J4859D

HPE Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR (J4859D)

Kod: J4859D
EAN: 190017245850
Duża ilość
Wysyłka: piątek, 24 Styczeń
Stan: Nowy
483,54 zł
netto 393,12 zł
-+

Doradztwo techniczne

Jeśli masz pytania dotyczące produktu, skontaktuj się z nami.

Inny stan

Używany
Produkt używany w opakowaniu zastępczym, może posiadać ślady zużycia, został przetestowany i jest sprawny. Gwarancja: 12 mies.
Duża ilość
Wysyłka: piątek, 24 Styczeń
138,47 €
netto 476,71 zł
-+

Opis

Produkt HPE Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR J4859D aktualnie nie posiada opisu

Napisz komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Produkt HPE Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR J4859D aktualnie nie posiada opisu