HPE Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR (J4859D) | thomas it
J4859D

HPE Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR (J4859D)

ID: 61392
Kod: J4859D
EAN: 190017245850
Dostępny
Wysyłka: środa, 23 Wrzesień
Stan: Nowy
539,22 zł
netto 438,39 zł
-+

Zapytanie o produkt

Masz pytanie odnośnie produktu lub potrzebujesz wyceny?
Napisz lub zadzwoń do nas:

Inny stan

Używany
Produkt używany w opakowaniu zastępczym, może posiadać ślady zużycia, został przetestowany i jest sprawny. Gwarancja: 12 mies.
Mała ilość
Wysyłka: środa, 23 Wrzesień
126,32 €
netto 457,77 zł
-+
Refabrykowany
Produkt refabrykowany przez producenta lub dystrybutora. Może posiadać gwarancję producenta, został przetestowany i jest sprawny. Gwarancja 12 mies.
Mała ilość
Wysyłka: środa, 23 Wrzesień
863,51 zł
netto 702,04 zł
-+

Opis

Produkt HPE Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR J4859D aktualnie nie posiada opisu

Technical data

Standard SFP
Zasięg 10 km
Max. prędkość przesyłu 1000

Napisz komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Produkt HPE Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR J4859D aktualnie nie posiada opisu