UF-MM-1G

Ubiquiti UF-MM-1G SFP MODULE MULTI-MODE 1,25GBPS 550M 2 PACK (UF-MM-1G)

ID: 84463
Kod: UF-MM-1G
EAN: 810354025907
Duża ilość
Wysyłka: poniedziałek, 24 Luty
Stan: Nowy
18,67 €
netto 65,02 zł
-+

Doradztwo techniczne

Jeśli masz pytania dotyczące produktu, skontaktuj się z nami.

Inny stan

Produkt nie jest dostępny jako refabrykowany lub używany

Opis

Moduł µwiatłowodowy SFP marki Ubiquiti - UF-MM-1G, to produkt pochodzšcy z serii U Fiber. Rozwišzania z tej linii wykorzystywane sš do nowych instalacji, jak i do rozszerzenia istniejšcych już struktur. Urzšdzenie jest dostępne w dwóch wersjach: single mode oraz multi mode. Moduły zostały zaprojektowane dla połšczeń µwiatłowodowych między urzšdzeniami, które sš wyposażone w gniazda SFP. Gwarantuje połšczenie o długoµci do 550, a szybkoµć oferowanej transmisji danych to 1Gbps. Podstawowa wersja opakowania zawiera dwie sztuki wkładek. Model UF-MM-1G posiada wielomodowe kable µwiatłowodowe oraz dwa złšcza LC, których długoµć fali RX/TX to 850nm. Idealnie sprawdzi się do zastosowania wewnštrz budynków.

Napisz komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Moduł µwiatłowodowy SFP marki Ubiquiti - UF-MM-1G, to produkt pochodzšcy z serii U Fiber. Rozwišzania z tej linii wykorzystywane sš do nowych instalacji, jak i do rozszerzenia istniejšcych już struktur. Urzšdzenie jest dostępne w dwóch wersjach: single mode oraz multi mode. Moduły zostały zaprojektowane dla połšczeń µwiatłowodowych między urzšdzeniami, które sš wyposażone w gniazda SFP. Gwarantuje połšczenie o długoµci do 550, a szybkoµć oferowanej transmisji danych to 1Gbps. Podstawowa wersja opakowania zawiera dwie sztuki wkładek. Model UF-MM-1G posiada wielomodowe kable µwiatłowodowe oraz dwa złšcza LC, których długoµć fali RX/TX to 850nm. Idealnie sprawdzi się do zastosowania wewnštrz budynków.