QK734A

HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 5m Cbl (QK734A)

ID: 66213
Kod: QK734A
EAN: 886111610617
Dostępny
Wysyłka: piątek, 10 Luty
45,25 €
netto 174,66 zł
-+

Zapytanie o produkt

Masz pytanie odnośnie produktu lub potrzebujesz wyceny?
Napisz lub zadzwoń do nas:

Opis

Produkt HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 5m Cbl QK734A aktualnie nie posiada opisu

Napisz komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Produkt HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 5m Cbl QK734A aktualnie nie posiada opisu