H6Z41A

HPE Premier Flex LC/LC OM4 100m SB Cable (H6Z41A)

ID: 64409
Kod: H6Z41A
EAN: 887758663189
Niedostępny
Stan: Nowy

Zapytanie o produkt

Masz pytanie odnośnie produktu lub potrzebujesz wyceny?
Napisz lub zadzwoń do nas:
 

Opis

Produkt HPE Premier Flex LC/LC OM4 100m SB Cable H6Z41A aktualnie nie posiada opisu

Napisz komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Produkt HPE Premier Flex LC/LC OM4 100m SB Cable H6Z41A aktualnie nie posiada opisu