C8R25B

HPE MSA 10Gb SR iSCSI SFP 4pk XCVR (C8R25B)

ID: 61167
Kod: C8R25B
EAN: 190017186375
Dostępny
Wysyłka: poniedziałek, 17 Maj
Stan: Nowy
302,33 €
netto 1 113,87 zł
Dostawa 0 zł
-+

Zapytanie o produkt

Masz pytanie odnośnie produktu lub potrzebujesz wyceny?
Napisz lub zadzwoń do nas:
 

Opis

Produkt HPE MSA 10Gb SR iSCSI SFP 4pk XCVR (C8R25B) aktualnie nie posiada opisu

Technical data

Standard SFP+
Typ / długość fali 850 nm
Max. prędkość przesyłu 10

Napisz komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Produkt HPE MSA 10Gb SR iSCSI SFP 4pk XCVR (C8R25B) aktualnie nie posiada opisu