C8R23A

HPE MSA 2040 8Gb SW FC SFP 4 Pk (C8R23A)

ID: 64572
Kod: C8R23A
EAN: 887111933379
Na zamówienie
Wysyłka: piątek, 28 Maj
Stan: Nowy
224,19 zł
netto 182,27 zł
-+

Zapytanie o produkt

Masz pytanie odnośnie produktu lub potrzebujesz wyceny?
Napisz lub zadzwoń do nas:

Inny stan

Używany
Produkt używany w opakowaniu zastępczym, może posiadać ślady zużycia, został przetestowany i jest sprawny. Gwarancja: 12 mies.
Dostępny
Wysyłka: czwartek, 17 Czerwiec
301,35 €
netto 1 103,16 zł
-+

Opis

Wybierając produkt, jaki stanowi HPE MSA 2040 8Gb SW FC SFP 4 Pk, użytkownicy zyskują tak naprawdę cały zestaw. Składają się nań cztery odbiorniki HPE MSA 2040. Każdy z nich został wyposażony w interfejs typu SFP+. Decydując się na zakup zestawu o kodzie C8R23A, można liczyć na maksymalną szybkość przesyłania danych kształtującą się na poziomie 8000 Mbit/s. Proponowany zestaw odbiorników HPE MSA 2040 8Gb SW FC SFP 4 Pk doskonale radzi sobie podczas pracy w szerokim zakresie temperatur. Model C8R23A pozwala na podłączanie podczas pracy, a także został zaopatrzony w automatyczny MDI/MDI-X.

Technical data

Sieć komputerowa

Typ interfejsuSFP+
Maksymalna szybkość przesyłania danych8000 Mbit/s
Typ transceivera SFPSW

Praca

Obsługa podłączania podczas pracyY
Automatyczne MDI/MDI-XY
Typ przewoduMulti-mode
Obsługiwane średnice kabla światłowodowego50/125, 62.5/125 µm

Zarządzanie energią

Napięcie3,3V

Warunki zewnętrzne

Zakres temperatur (eksploatacja)0 - 70 °C
Zakres temperatur (przechowywanie)-40 - 85 °C
Zakres wilgotności względnej10 - 80%
Dopuszczalna wilgotność względna10 - 85%

Waga i rozmiary

Szerokość produktu1,34 cm
Głębokość urządzenia5,65 cm
Wysokość urządzenia8,5 mm

Zaświadczenia

CertyfikatyMSA

Zawartość opakowania

Liczba dołączonych produktów4 szt.

Napisz komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Wybierając produkt, jaki stanowi HPE MSA 2040 8Gb SW FC SFP 4 Pk, użytkownicy zyskują tak naprawdę cały zestaw. Składają się nań cztery odbiorniki HPE MSA 2040. Każdy z nich został wyposażony w interfejs typu SFP+. Decydując się na zakup zestawu o kodzie C8R23A, można liczyć na maksymalną szybkość przesyłania danych kształtującą się na poziomie 8000 Mbit/s. Proponowany zestaw odbiorników HPE MSA 2040 8Gb SW FC SFP 4 Pk doskonale radzi sobie podczas pracy w szerokim zakresie temperatur. Model C8R23A pozwala na podłączanie podczas pracy, a także został zaopatrzony w automatyczny MDI/MDI-X.