AJ833A

HPE .5m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable (AJ833A)

ID: 67127
Kod: AJ833A
EAN: 884420053675
Brak
Wysyłka: środa, 29 Grudzień
49,78 €
netto 185,92 zł
-+

Zapytanie o produkt

Masz pytanie odnośnie produktu lub potrzebujesz wyceny?
Napisz lub zadzwoń do nas:

Opis

Produkt HPE .5m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable AJ833A aktualnie nie posiada opisu

Napisz komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Produkt HPE .5m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable AJ833A aktualnie nie posiada opisu