Oferty Pracy

W thomas-it wiemy jak ważni i cenni są dobrzy pracownicy. Przykładamy dużą wagę do tego, aby każdy członek zespołu thomas-it mógł się stale rozwijać i czerpać radość z wykonywanej pracy. Jeżeli jesteś osobą, która szuka nowych wyzwań, lubi się uczyć lub po prostu szukasz miejsca w którym chciałbyś zacząć swoją karierę, to zapraszamy do aplikowania na poniższe oferty pracy.

Aktualnie poszukujemy

Specjalista ds. obsługi klienta zagranicznego

Zakres obowiązków:

  • Bieżąca obsługa klientów zagranicznych
  • Pozyskiwanie klientów poza granicami Polski
  • Przyjmowań zamówień i wprowadzanie ich do systemu
  • Raportowanie postępu prac i efektywności podejmowanych działań.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość więcej jak jednego języka obcego będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziana znajomość zagadnień związanych z technologiami IT, serwerowymi oraz sieciowymi
  • Rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • Kreatywność i samodzielność w kontaktach z klientem

Oferujemy:

  • Ciekawe wyzwania i możliwości rozwoju
  • Pracę w młodym, dynamicznym i doświadczonym zespole
  • Wsparcie wykwalifikowanych inżynierów przy ofertowaniu i prezentacjach technicznych
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • Motywujący system wynagrodzenie (podstawa oraz prowizja)

Aplikacje prosimy kierować pod adres: praca@thomas-it.pl

Asystent ds. sprzedaży

  • bieżący kontakt z klientami
  • przygotowywanie ofert
  • negocjacje cenowe z klientami
  • spotkania z klientami oraz dobór rozwiązań informatycznych we współpracy z działem technicznym
  • pozyskiwanie nowych klientów w krajach Unii Europejskiej
  • raportowanie sprzedaży

Wymagania:

  • wysoka kultura osobista
  • motywacja do osiągania założonych celów
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność
  • silna motywacja do pracy
  • dobra znajomość języka angielskiego, znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem
  • mile widziana wiedza na temat sprzętu komputerowego

Oferujemy:

  • pracę w młodym dynamicznym zespole
  • bardzo duże możliwości samorozwoju
  • biuro w centrum Katowic (ul. Gen. Sowińskiego 4)
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 9 – 17
  • pracę z najnowszymi technologiami
  • wynagrodzenie + prowizja + bonusy

Specjalista ds. zakupów sprzętu serwerowego i sieciowego

  • dobór komponentów i konfiguracji sprzętu serwerowego i sieciowego
  • negocjacje z dostawcami i wybór najkorzystniejszych ofert
  • nadzór nad przebiegiem procesów logistycznych
  • wyszukiwanie nowych dostawców oraz poszerzenie aktualnej oferty
  • przygotowywanie ofert dla klientów

Wymagania:

Oferujemy:

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)."