Kariera

Oferty Pracy

W thomas it wiemy jak ważni i cenni są dobrzy pracownicy. Przykładamy dużą wagę do tego, aby każdy członek zespołu thomas-it mógł się stale rozwijać i czerpać radość z wykonywanej pracy. Jeżeli jesteś osobą, która szuka nowych wyzwań, lubi się uczyć lub po prostu szukasz miejsca w którym chciałbyś zacząć swoją karierę, to zapraszamy do aplikowania na poniższe oferty pracy.

Aktualnie poszukujemy

Asystent ds. sprzedaży

Zakres obowiązków:

  • bieżący kontakt z klientami
  • przygotowywanie ofert
  • negocjacje cenowe z klientami
  • spotkania z klientami oraz dobór rozwiązań informatycznych we współpracy z działem technicznym
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • raportowanie sprzedaży

Wymagania:

  • wysoka kultura osobista
  • motywacja do osiągania założonych celów
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność
  • silna motywacja do pracy
  • dobra znajomość języka angielskiego, znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem
  • mile widziana wiedza na temat sprzętu komputerowego

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznym zespole
  • bardzo duże możliwości samorozwoju
  • biuro w centrum Katowic
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 16 lub 9 – 17
  • pracę z najnowszymi technologiami
  • wynagrodzenie + bonusy

Specjalista ds. zakupów sprzętu serwerowego i sieciowego

  • dobór komponentów i konfiguracji sprzętu serwerowego i sieciowego
  • negocjacje z dostawcami i wybór najkorzystniejszych ofert
  • nadzór nad przebiegiem procesów logistycznych
  • wyszukiwanie nowych dostawców oraz poszerzenie aktualnej oferty produktowej
  • przygotowywanie ofert dla klientów

Wymagania:

Oferujemy:

Aplikacje prosimy kierować pod adres: [email protected]

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”