Vmware Workstation to hostowany hiperwizor, który działa na 64-bitowych wersjach systemów operacyjnych Windows i Linux, umożliwia on użytkownikom konfigurowanie maszyn wirtualnych na pojedynczej maszynie fizycznej. Każda maszyna wirtualna może wykonywać swój własny system operacyjny, w tym wersje systemu Microsoft Windows, Linux, BSD i MS-DOS.

Vmware Workstation jest opracowywany i sprzedawany przez Vmware oddział Dell Technologies.

Dostępna jest bezpłatna wersja Vmware Workstation Player do użytku niekomercyjnego. Do korzystania z usług zastrzeżonych takich jak Windows, wymagana jest licencja na system operacyjny. Gotowe maszyny wirtualne Linux skonfigurowane do różnych celów są dostępne z kilku źródeł.

Vmware Workstation obsługuje pomosty istniejących kart sieciowych hosta oraz współdzielenie fizycznych dysków i urządzeń USB z maszyną wirtualną. Może symulować dyski, plik obrazu ISO może być zamontowany jako wirtualny napęd optyczny, a wirtualne dyski twarde zaimplementowane jako pliki .vmdk.

Vmware Workstation Pro może w każdej chwili zapisać stan maszyny wirtualnej („migawki”). Migawki te mogą później zostać przywrócone, skutecznie przywracając maszynę wirtualną do stanu zapisanego, w takiej formie, w jakiej była ona i bez uszkodzeń po migawce.

Vmware Workstation umożliwia grupowanie wielu maszyn wirtualnych w folderze inwentaryzacji. Maszyny w takim folderze można następnie włączyć i wyłączyć jako pojedynczy obiekt, co jest przydatne do testowania złożonych środowisk klient-serwer.


Jesteś w kategorii Komercyjne
Przeglądasz 1 - 5 z 5 produktów
WS15-PRO-UG-C
Upgrade: VMware Workstation 12.x or 14.x (Pro or Player) to...
Cena netto 539,46 zł
Cena brutto 663,53 zł
WS15-PLAY-UG-C
Upgrade: VMware Workstation 14 Player to Workstation 15...
Cena netto 287,37 zł
Cena brutto 353,47 zł
WS15-PRO-PLAY-UG-C
Upgrade: VMware Workstation 15 Player to Workstation 15 Pro
Cena netto 359,13 zł
Cena brutto 441,73 zł
WS15-PLAY-C
VMware Workstation 15 Player for Linux and Windows, ESD
Cena netto 539,46 zł
Cena brutto 663,53 zł
WS15-PRO-C
VMware Workstation 15 Pro for Linux and Windows, ESD
Cena netto 901,10 zł
Cena brutto 1 108,36 zł