VMware oferuje zestaw Essentials Kit dla vSphere, który jest dobrym punktem wyjścia dla małych firm, które chcą adoptować ekosystem VMware. Zestaw VMware Essentials Kit zaprojektowany jest po to aby umożliwić małym organizacjom korzystanie z trzech serwerów z podwójnymi gniazdami jako hostów VMware, zestaw Essentials Kit zawsze był tańszy niż inne oferty VMware. Jest dostarczany z serwerem vSphere Essentials, który umożliwia administratorom zarządzanie wszystkimi licencjonowanymi hostami Essentials.

Podstawowy zestaw Essentials Kit kosztuje 495 USD. Jest dostarczany z serwerem vSphere Essentials, który umożliwia administratorom zarządzanie wszystkimi licencjonowanymi hostami Essentials, ale to wszystko zawiera. Podstawowy zestaw Essentials Kit nie jest dostarczany z vMotion ani żadną inną funkcją, która czyni system VMware opłacalnym.

VMware oferuje zestaw przyspieszaczy vSphere oprócz Essential Kit. Podobnie jak zestaw Essentials Kit vSphere Acceleration Kit obsługuje trzy hosty z dwoma gniazdami i zapewnia licencję na jedno wystąpienie vCenter Server Standard. W przeciwieństwie do zestawu Essentials Kit, zestaw akceleracji jest dostarczany z pełną wersją vCenter Server, która umożliwia administratorom dodawanie hostów.

Droga VMware do uaktualnienia jest łatwa do zaakceptowania dla małych i średnich firm, ale wydaje się, że lata krytyki przekonały VMware do pewnego stopnia.

W międzyczasie jednak nowa ścieżka uaktualnienia czyni Essentials Kit użyteczną opcją dla administratorów, którzy chcą rozpocząć pracę z VMware dla małych firm.

Zapoznaj się koniecznie z polecanymi produktami:


Jesteś w kategorii Essentials Kit
Przeglądasz 1 - 6 z 6 produktów
VS6-ESSL-SUB-C
Subscription only for VMware vSphere 6 Essentials Kit for 1...
Cena netto 282,73 zł
Cena brutto 347,76 zł
VS6-ESSL-3SUB-C
Subscription only for VMware vSphere 6 Essentials Kit for 3...
Cena netto 705,33 zł
Cena brutto 867,55 zł
VS6-ESSL-KIT-C
VMware vSphere 6 Essentials Kit for 3 hosts (Max 2...
Cena netto 2 036,80 zł
Cena brutto 2 505,26 zł
VS6-ESSL-1PAK-C
VMware vSphere Essentials Per Incident Support - Email +...
Cena netto 1 287,15 zł
Cena brutto 1 583,19 zł
VS6-ESSL-3PAK-C
VMware vSphere Essentials Per Incident Support - Email +...
Cena netto 3 270,94 zł
Cena brutto 4 023,26 zł
VS6-ESSL-5PAK-C
VMware vSphere Essentials Per Incident Support - Email +...
Cena netto 5 013,86 zł
Cena brutto 6 167,04 zł