Vmware Fusion – uruchom dowolny system operacyjny na komputerze Mac

VMware Fusion to oprogramowanie opracowane przez VMware dla komputerów Macintosh.

VMware Fusion umożliwia komputerom Mac z procesorem Intel uruchamianie systemów operacyjnych, takich jak Microsoft Windows, Linux, NetWare lub Solaris na maszynach wirtualnych, wraz z ich systemem operacyjnym macOS przy użyciu wirtualizacji sprzętowej.

Jakie korzyści osiągniemy dzięki VMware Fusion?

  • Uruchamianie systemu Windows na Macu to dopiero początek
  • VMware Fusion pozwala wybierać spośród setek obsługiwanych systemów operacyjnych, od mniej znanych dystrybucji Linuksa do najnowszego systemu Windows, po to, aby działać równolegle z najnowszą wersją systemu MacOS.

  • Połączenie z Vmware vShpere
  • Bezpieczne połączenie z vSphere, ESXi i Workstation w celu uruchamiania, kontrolowania i zarządzania zarówno maszynami wirtualnymi (VM), jak i fizycznymi hostami. Dzięki wspólnej platformie VMware wirtualne maszyny wirtualne można łatwo przenieść z centrum danych vSphere na pulpit komputera Mac, a następnie uruchomić w Fusion.

  • Przetestuj dowolną platformę
  • Fusion ułatwia testowanie prawie każdego systemu operacyjnego i aplikacji na komputerze Mac. Twórz i testuj aplikacje, jednocześnie bezpiecznie udostępniając lokalne pliki i foldery źródłowe. Fusion Pro zawiera teraz RESTful API do integracji z nowoczesnymi narzędziami programistycznymi, takimi jak Docker, Vagrant, Ansible, Chef i inne.

  • Kompleksowe rozwiązania
  • Dzięki możliwości uruchamiania całego wirtualnego zestawu chmur na pojedynczym komputerze Mac, architekci rozwiązań mogą działać w czasie rzeczywistym, z bezpiecznymi usługami przywracania, aby powrócić do znanych konfiguracji.


Jesteś w kategorii VMware Fusion
Przeglądasz 1 - 4 z 4 produktów
FUS11-PRO-UG-A
Academic Upgrade: VMware Fusion 8.x, Fusion 8.x Pro, Fusion...
Cena netto 283,87 zł
Cena brutto 349,15 zł
FUS11-PRO-A
Academic VMware Fusion 11 Pro, ESD
Cena netto 340,60 zł
Cena brutto 418,93 zł
FUS11-PRO-UG-C
Upgrade: VMware Fusion 8.x, Fusion 8.x Pro, Fusion 10.x,...
Cena netto 429,79 zł
Cena brutto 528,64 zł
FUS11-PRO-C
VMware Fusion 11 Pro, ESD
Cena netto 569,32 zł
Cena brutto 700,26 zł