Przedsiębiorstwa, którym szczególnie zależy na jak najwyższym poziomie bezpieczeństwa posiadanych rozwiązań informatycznych, mogą zdecydować się na kompleksowe rozwiązanie, którym jest monitorowanie infrastruktury IT.

Jest to usługa, która prowadzona jest 24 godziny na dobę, każdego dnia, przez cały rok. Dzięki takiemu rozwiązaniu klient może być stuprocentowo pewny co do maksymalnej minimalizacji ryzyka wystąpienia awarii.

Pozwala to na możliwość skupienia się na pozostałych aspektach działania firmy, co w efekcie może zwiększyć efektywność pracy przedsiębiorstwa.

Thomas it oferuje kompleksowe monitorowanie infrastruktury IT oraz możliwość natychmiastowej naprawy awarii bądź powiadomienia klienta o jej wystąpieniu.

Sprzęt, sieci oraz oprogramowanie są stale nadzorowane, sprawdzany jest także poziom wykorzystania zasobów sprzętowych, co umożliwia bardzo szybkie wykrycie ewentualnych nieprawidłowości i podjęcie działań naprawczych.

Monitorujemy dla Ciebie:

  • Sieć
  • Działania wymaganych procesów
  • Dostępność serwerów
  • Połączenie z Internetem

Reagujemy na powstałe problemy i niezwłocznie informujemy klienta o podjętych działaniach.

Następnie podejmujemy działania profilaktyczne, które mają na celu zawczasu zapobiec wystąpieniu awarii.

Korzyści, które firma może zyskać dzięki korzystaniu z monitoringu procesów IT to między innymi:

Wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców zachęcamy do kontaktu z thomas it - już dziś zainwestuj w profilaktykę i przestań martwić się awariami!

Zaufali nam:

Wyślij zapytanie o usługę: Monitorowanie infrastruktury IT