Body leasing

, czyli outsourcing personalny to nowoczesne rozwiązanie, które z każdym dniem zyskuje na popularności.

Polega na okresowym najmie specjalistów z różnych dziedzin IT do wykonywania konkretnych zadań, projektów czy działań w firmie. Usługa body leasing to bardzo wygodne rozwiązanie, zwłaszcza dla przedsiębiorców, którzy z pewnych powodów nie potrzebują zatrudniać na stałe specjalistów IT, ale potrzebują do okresowego zlecenia ekspertów.

Thomas it oferuje możliwość zatrudnienia profesjonalistów na określony czas. Nasi konsultanci są doświadczonymi pracownikami, którzy od lat zajmują się najróżniejszymi zagadnieniami z dziedziny IT na poziomie profesjonalnym.

Przedstawiciele thomas it są przeszkolonymi, wykształconymi ekspertami, którzy z pewnością pomogą Państwu w osiągnięciu zamierzonych efektów i zrealizowaniu konkretnych projektów.

Outsourcing usług IT:

 1. Analityka systemowa
 2. HelpDesk/ Service Desk
 3. Obsługa Intranetu
 4. Budowa środowiska informatycznego
 5. Zarządzanie usługami telefonicznymi
 6. Zarządzanie bezpieczeństwem sieci
body-leasing

Co możemy zyskać korzystając z body leasingu?

 • Wyszkolony personel
 • Rzetelnie wykonane zlecenie
 • Wynajem specjalistów nie łączy się obowiązkami pracowniczymi
 • Nowe idee analityków i ekspertów w danej dziedzinie

Po przesłaniu zapytania gwarantujemy :

 • Dobór odpowiedniego personelu
 • Analizę strategii projektu i wdrożonych rozwiązań
 • Czas trwania zlecenia, by spełnić w sposób rzetelny wymagania klienta
 • Realizacje zgodną z oczekiwaniami

Body leasing jest również sposobem na zmniejszenie kosztów, ponieważ zatrudnienie pracownika tylko na czas konkretnego projektu pozwala wyeliminować część wydatków, które są nieuchronną częścią procesu poszukiwania oraz zatrudnienia nowego pracownika na stałe.

Dłuższa współpraca z partnerem zajmującym się body leasingiem może okazać się niezwykle owocna, ponieważ w bardzo szybkim czasie może zostać zatrudniony na potrzeby konkretnego projektu pracownik znający się na rzeczy i zajmujący się danym zagadnieniem od lat. Jeśli są Państwo zainteresowani takim rozwiązaniem, zachęcamy do kontaktu z thomas it w celu poznania potrzeb i preferencji Państwa firmy.

Zaufali nam:

Wyślij zapytanie o usługę: Body leasing