UniFi VoIP Ubiquiti

Oferta telefonii VoIP (Voice over IP) to istotna część oferty Ubiquiti i systemu UniFi Enterprise, przeznaczonego przede wszystkim dla klientów profesjonalnych. Telefony oferowane przez Ubiquiti to tak zwane "biurkowe smartfony", które wyposażone są w spore wyświetlacze o dobrej jakości obrazu i szerokim kącie. Urządzenie te wykorzystują system operacyjny Android i mogą pracować z wieloma aplikacjami zewnętrznymi, co zwiększa produktywność pracowników.

UniFi VoIP

W ofercie Ubiquiti znajdują się trzy telefony.

  • UVP
  • UVP-PRO
  • UVP-Executive

Każdy z nich posiada kilka wyróżniających go cech i odpowiada na inne potrzeby użytkowników.

UVP to model podstawowy, który posiada kolorowy, dotykowy wyświetlacz o przekątnej 5 cali. Kolejny model – UVP-PRO – jest wyposażony również w kamerę i może łączyć się poprzez Wi-Fi oraz Bluetooth. Najnowocześniejszy telefon, czyli UVP-Executive posiada 7-calowy, poziomy wyświetlacz, umożliwiający korzystanie z funkcjonalności rozmów wideo oraz telekonferencji.

Dodatkową zaletą urządzeń z tej serii jest ich estetyczny wygląd - produkty Ubiquiti od zawsze projektowane są w minimalistyczny sposób, dzięki czemu dobrze komponują się z wystrojem biura i nie zwracają na siebie niepotrzebnie uwagi, stanowiąc integralną część stosowanych w firmie rozwiązań.

Profesjonalne urządzenia bezprzewodowe oferowane przez amerykańską markę Ubiquiti Networks od kilkunastu lat stają się coraz popularniejsze na rynku tego typu produktów.

Firmy wybierają rozwiązania oferowane przez Ubiquiti, ponieważ doceniają ich wysoką jakość wykonania, kompatybilność, skalowalność, niezawodność oraz ekonomiczność.

Produkty łatwo jest zainstalować oraz skonfigurować, dzięki czemu eksploatacja staje się bezproblemowa i pochłania niewiele czasu.

Wszystkie produkty oferowane przez markę Ubiquiti wykonane są z najwyższej jakości komponentów, co zapewnia najwyższy komfort użytkowania i stuprocentowe zadowolenie klientów. Urządzenia z linii UniFi VoIP z pewnością znajdą zastosowanie w bardzo wielu przedsiębiorstwach, zwłaszcza tych większej i średniej wielkości, w których technologia VoIP z powodzeniem jest wykorzystywana do zwiększania produktywności pracowników i ułatwiania sprawnej komunikacji wewnątrz firmy.

Gorąco zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą sklepu thomas it w zakresie profesjonalnych urządzeń marki Ubiquiti! W razie pytań - służymy radą.


Jesteś w kategorii UniFi VoIP
Przeglądasz 1 - 3 z 3 produktów
UVP
Ubiquiti UniFi VoIP Phone
Cena netto 563,06 zł
Cena brutto 692,56 zł
UVP-EXECUTIVE
Ubiquiti UniFi VoIP Phone, EXECUTIVE
Cena netto 1 274,61 zł
Cena brutto 1 567,76 zł
UVP-PRO
Ubiquiti UniFi VoIP Phone, PRO
Cena netto 803,09 zł
Cena brutto 987,80 zł