Ubiquiti UniFi Video - rozwiązania monitoringu

UniFi Video

Linia Ubiquiti UniFi Video to seria produktów przeznaczonych do monitoringu. Są to bardzo kompleksowe rozwiązania, które dostosowane są do zróżnicowanych potrzeb użytkowników.

W ofercie znajdują się kamery różnych serii, między innymi UniFi Video Camera Micro, UniFi Video Camera, UniFi Video Camera Dome, UniFi Video Camera PRO a także UniFi NVR.

Produktem, na który warto zwrócić szczególną uwagę jest UniFi Video Camera Micro, czyli niewielka (rozmiarów piłki golfowej!), wielofunkcyjna kamera do monitoringu, która idealnie sprawdza się we wnętrzach budynków, nie tylko w ciągu dnia, ale także w nocy – na śledzenie wizji po zmroku pozwala śledzenie podczerwieni. Urządzenie posiada również wbudowany mikrofon; cechuje się wysoką wydajnością.

Produktem dla nieco bardziej wymagających klientów jest UniFi Video Camera PRO – kamera najwyższej jakości, wyposażona w wodoodporną obudowę umożliwiają użytkowanie również na zewnątrz, niezależnie od warunków pogodowych. Dodatkowe zalety to wysoka rozdzielczość, przesyłanie bardzo wyraźnego obrazu, wbudowany filtr podczerwieni oraz trzykrotny zoom optyczny. Kamera może zostać zamontowana zarówno na ścianie, jak i na suficie bądź słupie.

UniFi NVR to sieciowy rejestrator wideo typu stacjonarnego wyposażony w funkcję wykrywania ruchu. Jego instalacja oraz konfiguracja przebiegają wyjątkowo sprawnie, a dodatkowe zalety to skalowalność oraz obsługa obrazu z wielu kamer jednocześnie. Ten produkt na pewno znajdzie zastosowanie w wielu przedsiębiorstwach, zwłaszcza tych nieco większej wielkości.

Ubiquiti to firma pochodząca ze Stanów Zjednoczonych, która została założona w 2005 roku.

Wśród oferowanych produktów posiadają wiele nowatorskich rozwiązań z zakresu połączeń bezprzewodowych, monitoringu oraz sieci.

Urządzenia wyróżniają się wysoką jakością wykonania, niezawodnością oraz kompatybilnością z urządzeniami sieciowymi innych wiodących marek. Design produktów wyróżnia się minimalistycznym wzornictwem, dzięki czemu produkty mogą zostać umieszczone nawet w nieco bardziej wyeksponowanych miejscach.

Klienci doceniają wysoką wytrzymałość materiałów, z których wykonane są urządzenia oraz łatwość ich obsługi. Ceny produktów Ubiquiti są bardzo przystępne, dzięki czemu rozwiązania te pozwalają na utworzenie ekonomicznych, sprawnie działających i wydajnych połączeń sieciowych.

Wszystkich zainteresowanych produktami Ubiquiti klientów zachęcamy do zapoznania się z ofertą thomas it i konsultacji z naszymi ekspertami!


Jesteś w kategorii UniFi Video
Przeglądasz 1 - 7 z 7 produktów
UVC-G3
Ubiquiti UniFi Video Camera, IR, G3
Cena netto 503,79 zł
Cena brutto 619,66 zł
UVC-G3-5
Ubiquiti UniFi Video Camera, IR, G3, 5-pack, NO PoE
Cena netto 2 133,83 zł
Cena brutto 2 624,61 zł
UVC-G3-DOME
Ubiquiti UniFi Video Camera, IR, G3, DOME
Cena netto 467,44 zł
Cena brutto 574,95 zł
UVC-Micro
Ubiquiti UniFi Video Camera, Micro
Cena netto 607,13 zł
Cena brutto 746,77 zł
UVC-Micro-3
Ubiquiti UniFi Video Camera, Micro, 3-Pack
Cena netto 1 080,88 zł
Cena brutto 1 329,49 zł
UVC-NVR
Ubiquiti UniFi Video NVR
Cena netto 1 202,59 zł
Cena brutto 1 479,19 zł
UVC-G3-LED
Ubiquiti UVC-G3 LED
Cena netto 256,21 zł
Cena brutto 315,14 zł