Przełączniki sieciowe Ethermagic Ubiquiti

Ethermagic

Urządzenia oferowane przez markę Ubiquiti to produkty najwyższej jakości, polecane przez wielu użytkowników, zwłaszcza profesjonalistów. Rozwiązania te są odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających klientów - niezawodne, innowacyjne, łatwe w eksploatacji, tanie oraz skalowalne.

W serii Ethermagic znajdują się najwyższej jakości switche z najwyższej półki, które z pewnością znajdą zastosowanie w wielu przedsiębiorstwach, zwłaszcza tych, w których znajdują się nowoczesne, stale rozwijające się centra danych.

Wykorzystanie tych produktów umożliwia zrezygnowanie z konieczności montowania dodatkowego okablowania Ethernet, co zmniejsza koszty eksploatacji produktów i pozwala na zaoszczędzenie przestrzeni w centrum danych. Urządzenia oferowane w ramach tej serii wykorzystywane są najczęściej w średniej oraz większej wielkości przedsiębiorstwach, w których znajdują się duże centra danych. Z pewnością administratorzy sieci docenią rozwiązania Ubiquiti i ich kompatybilność oraz intuicyjność obsługi. Dzięki łatwości eksploatacji tych urządzeń mogą one z łatwością zostać włączone do firmowych rozwiązań sieciowych i stać się ich integralną częścią.

Przykładowym produktem jest Ethermagic Switch, czyli najwyższej jakości przełącznik sieciowy Ethermagic przeznaczony do użytku w większej wielkości firmach. Z pewnością stanie się on częścią wielu wydajnych rozwiązań sieciowych w przedsiębiorstwach z różnych branż. Innym przykładem urządzenia z serii Ethermagic jest Ethermagic Endpoint, czyli profesjonalny transmiter sieciowy. Pozwala on na odbiór sygnału Ethernet za pośrednictwem PLS. Zastosowany w urządzeniu system power-line pozwala na szybkie i łatwe podłączanie urządzeń do sieci.

Rozwiązania oferowane przez Ubiquiti wyposażone są w dedykowany system operacyjny AirOS.

Wszystkie urządzenia, które oparte są na strukturze tego systemu, mogą być dzięki temu w pełni wykorzystywane i zapewniać użytkownikowi największą przyjemność ze sprawnej i bezproblemowej eksploatacji.

Dzięki wielu unikatowym funkcjom (regulacja szerokości kanału, regulacja sterowania przepustowością, Quality of Service czy Software Development Kit) urządzenia oferowane przez firmę stanowią istotny element powstających w przedsiębiorstwach rozwiązań sieciowych. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą produktów Ubiquiti z serii Ethermagic Switch dostępnych w sklepie thomas it!

Nasi doradcy z chęcią pomogą w dobraniu najodpowiedniejszych rozwiązań dla Państwa firmy.


Jesteś w kategorii Ethermagic
Przeglądasz 1 - 4 z 4 produktów
EM-EP
Ubiquiti EtherMagic EndPoint
Cena netto 369,52 zł
Cena brutto 454,50 zł
EM-EP-5
Ubiquiti EtherMagic EndPoints, 5-Pack
Cena netto 1 779,98 zł
Cena brutto 2 189,38 zł
EM-S
Ubiquiti EtherMagic Switch
Cena netto 369,52 zł
Cena brutto 454,50 zł
EM-KIT
Ubiquiti EtherMagic Switch/EndPoint Kit
Cena netto 1 689,86 zł
Cena brutto 2 078,52 zł