Jesteś w kategorii Cables
Przeglądasz 1 - 4 z 4 produktów
FC-SM-100
Ubiquiti Fiber Cable, Single Mode, 100'
Cena netto 212,10 zł
Cena brutto 260,88 zł
FC-SM-200
Ubiquiti Fiber Cable, Single Mode, 200'
Cena netto 315,72 zł
Cena brutto 388,34 zł
FC-SM-300
Ubiquiti Fiber Cable, Single Mode, 300'
Cena netto 434,14 zł
Cena brutto 533,99 zł
UF-GP-B+
Ubiquiti U Fiber GPON, B+
Cena netto 254,06 zł
Cena brutto 312,50 zł