Red Hat Virtualization to otwarta, definiowana programowo platforma wirtualizująca obciążenia systemu Linux i Microsoft Windows.

Zbudowany na platformie Red Hat Enterprise Linux i opartej na jądrze maszyny wirtualnej, zawiera narzędzia do zarządzania wirtualizujące zasoby, procesy i aplikacje, zapewniając stabilną podstawę do rodzimej i kontenerowej przyszłości w chmurze.

Red Hat Virtualization jest to stosunkowo niedroga wirtualizacja, ponieważ ma niższy całkowity koszt posiadania z roku na rok w porównaniu do innych rozwiązań wirtualizacyjnych.

Aplikacje działające w systemie Red Hat Enterprise Linux z Red Hat Virtualization działają szybciej i wydajniej niż inne hiperwizory w branży. Red Hat Virtualization jest to oprogramowanie typu open source, które można zaprojektować tak, aby działał z dowolnymi rzeczami, ale testujemy i certyfikujemy także Red Hat Virtualization na wielu serwerach i sprzęcie.

Kolejnym mocnym plusem oprogramowania jest łatwość w konfiguracji. Intuicyjne narzędzia pomagają szybko rozpocząć wirtualizację Red Hat, a nawet pomóc w automatyzacji migracji od innego dostawcy. Red Hat jest bardzo łatwy w użyciu – wszystko czego potrzebujesz do tworzenia, uruchamiania, zatrzymywania, wstrzymywania, migrowania i tworzenia szablonów pojedynczych maszyn wirtualnych będzie gotowe w ciągu kilku minut lub przy masowych wdrożeniach w ciągu kilku godzin.

W oprogramowaniu Red Hat Virtualization pojedynczy komponent zarządzania umożliwia dostarczanie nowych maszyn wirtualnych, klonowanie istniejących i sprawdzanie, jak wszystko działa razem, co daje nam po prostu łatwość w zarządzaniu.

Red Hat Virtualization 1 Year ma jednoroczną licencję.


Jesteś w kategorii 1 Year
Przeglądasz 1 - 2 z 2 produktów
RV0213787
Red Hat Virtualization (2-sockets), Premium 1 Year
Cena netto 4 510,88 zł
Cena brutto 5 548,38 zł
RV0236407
Red Hat Virtualization (2-sockets), Standard 1 Year
Cena netto 3 004,74 zł
Cena brutto 3 695,84 zł