Uznawana za jednego z wiodących producentów sprzętu sieciowego firma Juniper, w swojej ofercie posiada bogaty asortyment rozwiązań i urządzeń niezbędnych do projektowania tworzenia i konfigurowania sieci. Z jej bogatego portfolio korzystają zarówno giganci telekomunikacyjni, jak i przedsiębiorstwa działające w wielu innych branżach.

Wydajna i niezawodna – taka jest infrastruktura sieciowa Juniper. Pragniemy polecić równie niezawodne, w pełni kompatybilne z urządzeniami Juniper, akcesoria sieciowe marki Prolabs – światowego lidera w produkcji i sprzedaży akcesoriów sieciowych. Produkty Prolabs cieszą się uznaniem na całym świecie, a sama marka jest coraz lepiej rozpoznawalna i ceniona, oferując najwyższej jakości akcesoria sieciowe, takie jak przekaźniki, kable, zasilacze, adaptery, konwertery czy opcje serwerowe.

Jesteś w kategorii Kompatybilne Juniper
Przeglądasz 1 - 50 z 214 produktów
EX-SFP-GE10KT14R13-C
1000BASE-BXD SFP, Tx1490nm/Rx1310nm, 20km
Cena netto 621,39 zł
Cena brutto 764,31 zł
EX-SFP-GE40KT14R13-C
1000BASE-BXD SFP, Tx1490nm/Rx1310nm, 40km
Cena netto 1 166,68 zł
Cena brutto 1 435,02 zł
EX-SFP-GE60KT14R13-C
1000BASE-BXD SFP, Tx1490nm/Rx1310nm, 60km
Cena netto 1 547,11 zł
Cena brutto 1 902,95 zł
EX-SFP-GE20KT15R13-C
1000BASE-BXD SFP, Tx1550nm/Rx1310nm, 20km
Cena netto 659,41 zł
Cena brutto 811,08 zł
EX-SFP-GE40KT15R13-C
1000BASE-BXD SFP, Tx1550nm/Rx1310nm, 40km
Cena netto 1 166,68 zł
Cena brutto 1 435,02 zł
EX-SFP-GE60KT15R13-C
1000BASE-BXD SFP, Tx1550nm/Rx1310nm, 60km
Cena netto 1 547,11 zł
Cena brutto 1 902,95 zł
EX-SFP-GE110KT15R14-C
1000BASE-BXD SFP, Tx1550nm/Rx1490nm, 110km
Cena netto 4 065,90 zł
Cena brutto 5 001,06 zł
EX-SFP-GE80KT15R14-C
1000BASE-BXD SFP, Tx1550nm/Rx1490nm, 80km
Cena netto 2 713,75 zł
Cena brutto 3 337,91 zł
EX-SFP-GE10KT13R14-C
1000BASE-BXU SFP, Tx1310nm/Rx1490nm, 20km
Cena netto 494,55 zł
Cena brutto 608,30 zł
EX-SFP-GE40KT13R14-C
1000BASE-BXU SFP, Tx1310nm/Rx1490nm, 40km
Cena netto 1 166,68 zł
Cena brutto 1 435,02 zł
EX-SFP-GE60KT13R14-C
1000BASE-BXU SFP, Tx1310nm/Rx1490nm, 60km
Cena netto 1 547,11 zł
Cena brutto 1 902,95 zł
EX-SFP-GE20KT13R15-C
1000BASE-BXU SFP, Tx1310nm/Rx1550nm, 20km
Cena netto 494,55 zł
Cena brutto 608,30 zł
EX-SFP-GE40KT13R15-C
1000BASE-BXU SFP, Tx1310nm/Rx1550nm, 40km
Cena netto 1 166,68 zł
Cena brutto 1 435,02 zł
EX-SFP-GE60KT13R15-C
1000BASE-BXU SFP, Tx1310nm/Rx1550nm, 60km
Cena netto 1 547,11 zł
Cena brutto 1 902,95 zł
EX-SFP-GE110KT14R15-C
1000BASE-BXU SFP, Tx1490nm/Rx1550nm, 110km
Cena netto 4 065,90 zł
Cena brutto 5 001,06 zł
EX-SFP-GE80KT14R15-C
1000BASE-BXU SFP, Tx1490nm/Rx1550nm, 80km
Cena netto 2 713,75 zł
Cena brutto 3 337,91 zł
EX-SFP-1GE-LH120-xxxx-C
1000BASE-CWDM SFP, 1270nm - 1610nm, 120km
Cena netto 2 612,30 zł
Cena brutto 3 213,13 zł
EX-SFP-1GE-LX40K-xxxx-C
1000BASE-CWDM SFP, 1270nm - 1610nm, 40km
Cena netto 951,07 zł
Cena brutto 1 169,82 zł
EX-SFP-1GE-LH-xxxx-C
1000BASE-CWDM SFP, 1270nm - 1610nm, 80km
Cena netto 1 001,82 zł
Cena brutto 1 232,23 zł
EX-SFP-1GE-LH120-1470-C
1000BASE-CWDM SFP, 1470nm, 120km
Cena netto 2 612,30 zł
Cena brutto 3 213,13 zł
EX-SFP-1GE-LX40K-1470-C
1000BASE-CWDM SFP, 1470nm, 40km
Cena netto 951,07 zł
Cena brutto 1 169,82 zł
EX-SFP-1GE-LH-1470-C
1000BASE-CWDM SFP, 1470nm, 80km
Cena netto 1 001,82 zł
Cena brutto 1 232,23 zł
EX-SFP-1GE-LH120-1490-C
1000BASE-CWDM SFP, 1490nm, 120km
Cena netto 2 612,30 zł
Cena brutto 3 213,13 zł
EX-SFP-1GE-LX40K-1490-C
1000BASE-CWDM SFP, 1490nm, 40km
Cena netto 951,07 zł
Cena brutto 1 169,82 zł
EX-SFP-1GE-LH-1490-C
1000BASE-CWDM SFP, 1490nm, 80km
Cena netto 1 001,82 zł
Cena brutto 1 232,23 zł
EX-SFP-1GE-LH120-1510-C
1000BASE-CWDM SFP, 1510nm, 120km
Cena netto 2 612,30 zł
Cena brutto 3 213,13 zł
EX-SFP-1GE-LX40K-1510-C
1000BASE-CWDM SFP, 1510nm, 40km
Cena netto 951,07 zł
Cena brutto 1 169,82 zł
EX-SFP-1GE-LH-1510-C
1000BASE-CWDM SFP, 1510nm, 80km
Cena netto 1 001,82 zł
Cena brutto 1 232,23 zł
EX-SFP-1GE-LH120-1530-C
1000BASE-CWDM SFP, 1530nm, 120km
Cena netto 2 612,30 zł
Cena brutto 3 213,13 zł
EX-SFP-1GE-LX40K-1530-C
1000BASE-CWDM SFP, 1530nm, 40km
Cena netto 951,07 zł
Cena brutto 1 169,82 zł
EX-SFP-1GE-LH-1530-C
1000BASE-CWDM SFP, 1530nm, 80km
Cena netto 1 001,82 zł
Cena brutto 1 232,23 zł
EX-SFP-1GE-LH120-1550-C
1000BASE-CWDM SFP, 1550nm, 120km
Cena netto 2 612,30 zł
Cena brutto 3 213,13 zł
EX-SFP-1GE-LX40K-1550-C
1000BASE-CWDM SFP, 1550nm, 40km
Cena netto 951,07 zł
Cena brutto 1 169,82 zł
EX-SFP-1GE-LH-1550-C
1000BASE-CWDM SFP, 1550nm, 80km
Cena netto 1 001,82 zł
Cena brutto 1 232,23 zł
EX-SFP-1GE-LH120-1570-C
1000BASE-CWDM SFP, 1570nm, 120km
Cena netto 2 612,30 zł
Cena brutto 3 213,13 zł
EX-SFP-1GE-LX40K-1570-C
1000BASE-CWDM SFP, 1570nm, 40km
Cena netto 951,07 zł
Cena brutto 1 169,82 zł
EX-SFP-1GE-LH-1570-C
1000BASE-CWDM SFP, 1570nm, 80km
Cena netto 1 001,82 zł
Cena brutto 1 232,23 zł
EX-SFP-1GE-LH120-1590-C
1000BASE-CWDM SFP, 1590nm, 120km
Cena netto 2 612,30 zł
Cena brutto 3 213,13 zł
EX-SFP-1GE-LX40K-1590-C
1000BASE-CWDM SFP, 1590nm, 40km
Cena netto 951,07 zł
Cena brutto 1 169,82 zł
EX-SFP-1GE-LH-1590-C
1000BASE-CWDM SFP, 1590nm, 80km
Cena netto 1 001,82 zł
Cena brutto 1 232,23 zł
EX-SFP-1GE-LH120-1610-C
1000BASE-CWDM SFP, 1610nm, 120km
Cena netto 2 612,30 zł
Cena brutto 3 213,13 zł
EX-SFP-1GE-LX40K-1610-C
1000BASE-CWDM SFP, 1610nm, 40km
Cena netto 951,07 zł
Cena brutto 1 169,82 zł
EX-SFP-1GE-LH-1610-C
1000BASE-CWDM SFP, 1610nm, 80km
Cena netto 1 001,82 zł
Cena brutto 1 232,23 zł
EX-SFP-1GE-LH-xx.xx-C
1000BASE-DWDM SFP, DWDM C-Band 100GHz, 120km
Cena netto 9 041,62 zł
Cena brutto 11 121,19 zł
EX-SFP-1GE-LX40K-C
1000BASE-EX SFP, 1310nm DFB, 40km over SMF.
Cena netto 874,98 zł
Cena brutto 1 076,22 zł
EX-SFP-1GE-LH120-C
1000BASE-EZX SFP, 1550nm, 120km over SMF
Cena netto 2 168,45 zł
Cena brutto 2 667,20 zł
EX-SFP-1GE-LH160-C
1000BASE-EZX SFP, 1550nm, 160km over SMF
Cena netto 3 614,12 zł
Cena brutto 4 445,37 zł
EX-SFP-1GE-LX-C
1000BASE-LX SFP, 1310nm, 10km over SMF
Cena netto 367,75 zł
Cena brutto 452,34 zł
EX-SFP-1GE-SX-C
1000BASE-SX SFP, 850nm, 550m over MMF
Cena netto 304,33 zł
Cena brutto 374,33 zł
SFP-1GE-FE-E-T-C
1000BASE-T SFP, RJ45 Connector, 100m
Cena netto 380,43 zł
Cena brutto 467,93 zł

Strony