Jesteś w kategorii SFP 1.25G
Przeglądasz 1 - 27 z 27 produktów
J4860C-C
1000BASE-ZX SFP, 1550nm, 80km over SMF
Cena netto 934,44 zł
Cena brutto 1 149,36 zł
J4859C-C
1000BASE-LX SFP, 1310nm, 10km over SMF
Cena netto 356,57 zł
Cena brutto 438,58 zł
J4858C-C
1000BASE-SX SFP, 850nm, 550m over MMF
Cena netto 295,08 zł
Cena brutto 362,95 zł
J4860C-xx.xx-C
1000BASE-DWDM SFP, DWDM C-Band 100GHz, 120km
Cena netto 8 766,67 zł
Cena brutto 10 783,01 zł
ZX-SFP-CWDM-1610-HP-C
1000BASE-CWDM SFP, 1610nm, 80km
Cena netto 971,35 zł
Cena brutto 1 194,76 zł
ZX-SFP-CWDM-1590-HP-C
1000BASE-CWDM SFP, 1590nm, 80km
Cena netto 971,35 zł
Cena brutto 1 194,76 zł
ZX-SFP-CWDM-1570-HP-C
1000BASE-CWDM SFP, 1570nm, 80km
Cena netto 971,35 zł
Cena brutto 1 194,76 zł
ZX-SFP-CWDM-1550-HP-C
1000BASE-CWDM SFP, 1550nm, 80km
Cena netto 971,35 zł
Cena brutto 1 194,76 zł
ZX-SFP-CWDM-1530-HP-C
1000BASE-CWDM SFP, 1530nm, 80km
Cena netto 971,35 zł
Cena brutto 1 194,76 zł
ZX-SFP-CWDM-1510-HP-C
1000BASE-CWDM SFP, 1510nm, 80km
Cena netto 971,35 zł
Cena brutto 1 194,76 zł
ZX-SFP-CWDM-1490-HP-C
1000BASE-CWDM SFP, 1490nm, 80km
Cena netto 971,35 zł
Cena brutto 1 194,76 zł
ZX-SFP-CWDM-1470-HP-C
1000BASE-CWDM SFP, 1470nm, 80km
Cena netto 971,35 zł
Cena brutto 1 194,76 zł
ZX-SFP-CWDM-xxxx-HP-C
1000BASE-CWDM SFP, 1270nm - 1610nm, 80km
Cena netto 971,35 zł
Cena brutto 1 194,76 zł
J9143B-110KM-C
1000BASE-BXU SFP, Tx1490nm/Rx1550nm, 110km
Cena netto 3 942,26 zł
Cena brutto 4 848,98 zł
J9142B-110KM-C
1000BASE-BXD SFP, Tx1550nm/Rx1490nm, 110km
Cena netto 3 942,26 zł
Cena brutto 4 848,98 zł
J9143B-80KM-C
1000BASE-BXU SFP, Tx1490nm/Rx1550nm, 80km
Cena netto 2 631,23 zł
Cena brutto 3 236,41 zł
J9142B-80KM-C
1000BASE-BXD SFP, Tx1550nm/Rx1490nm, 80km
Cena netto 2 631,23 zł
Cena brutto 3 236,41 zł
J9143B-60KM-C
1000BASE-BXU SFP, Tx1310nm/Rx1490nm, 60km
Cena netto 1 500,06 zł
Cena brutto 1 845,08 zł
J9142B-60KM-C
1000BASE-BXD SFP, Tx1490nm/Rx1310nm, 60km
Cena netto 1 500,06 zł
Cena brutto 1 845,08 zł
J9143B-40KM-C
1000BASE-BXU SFP, Tx1310nm/Rx1490nm, 40km
Cena netto 1 131,20 zł
Cena brutto 1 391,38 zł
J9142B-40KM-C
1000BASE-BXD SFP, Tx1490nm/Rx1310nm, 40km
Cena netto 1 131,20 zł
Cena brutto 1 391,38 zł
J9143B-C
1000BASE-BXU SFP, Tx1310nm/Rx1490nm, 20km
Cena netto 479,51 zł
Cena brutto 589,80 zł
J9142B-C
1000BASE-BXD SFP, Tx1490nm/Rx1310nm, 20km
Cena netto 602,49 zł
Cena brutto 741,07 zł
J4860C-120KM-C
1000BASE-EZX SFP, 1550nm, 120km over SMF
Cena netto 2 102,52 zł
Cena brutto 2 586,09 zł
J4859C-40KM-C
1000BASE-EX SFP, 1310nm DFB, 40km over SMF.
Cena netto 848,37 zł
Cena brutto 1 043,50 zł
J4858C-2K-C
1000BASE-SX+ SFP, 1310nm, 2km over MMF
Cena netto 848,37 zł
Cena brutto 1 043,50 zł
J8177C-C
1000BASE-T SFP, RJ45 Connector, 100m
Cena netto 368,86 zł
Cena brutto 453,70 zł