Jesteś w kategorii SFP+ 10G
Przeglądasz 1 - 50 z 55 produktów
J9152A-C
10GBASE-LRM SFP+ 1310nm, 10km SMF. 220m MMF
Cena netto 2 926,35 zł
Cena brutto 3 599,41 zł
J9151A-C
10GBASE-LR SFP+, 1310nm, 10km
Cena netto 1 401,70 zł
Cena brutto 1 724,10 zł
J9150A-C
10GBASE-SR SFP+, 850nm, 300m
Cena netto 700,85 zł
Cena brutto 862,05 zł
J9281B-AOC-100M-C
10G SFP+ Active Optical Cable 100m
Cena netto 1 939,99 zł
Cena brutto 2 386,19 zł
J9281B-AOC-50M-C
10G SFP+ Active Optical Cable 50m
Cena netto 1 211,05 zł
Cena brutto 1 489,59 zł
J9281B-AOC-20M-C
10G SFP+ Active Optical Cable 20m
Cena netto 860,16 zł
Cena brutto 1 058,00 zł
J9281B-AOC-15M-C
10G SFP+ Active Optical Cable 15m
Cena netto 804,48 zł
Cena brutto 989,51 zł
J9281B-AOC-10M-C
10G SFP+ Active Optical Cable 10m
Cena netto 742,57 zł
Cena brutto 913,36 zł
J9281B-AOC-7M-C
10G SFP+ Active Optical Cable 7m
Cena netto 705,45 zł
Cena brutto 867,70 zł
J9281B-AOC-5M-C
10G SFP+ Active Optical Cable 5m
Cena netto 674,52 zł
Cena brutto 829,66 zł
J9281B-AOC-3M-C
10G SFP+ Active Optical Cable 3m
Cena netto 649,77 zł
Cena brutto 799,22 zł
J9281B-AOC-2M-C
10G SFP+ Active Optical Cable 2m
Cena netto 637,40 zł
Cena brutto 784,00 zł
J9281B-AOC-1M-C
10G SFP+ Active Optical Cable 1m
Cena netto 625,02 zł
Cena brutto 768,78 zł
J9286B-C
10G SFP+ Active Cable 10m
Cena netto 655,96 zł
Cena brutto 806,83 zł
J9285B-C
10G SFP+ Passive Cable 7m
Cena netto 352,73 zł
Cena brutto 433,85 zł
J9283B-C
10G SFP+ Passive Cable 3m
Cena netto 142,34 zł
Cena brutto 175,07 zł
J9281B-C
10G SFP+ Passive Cable 1m
Cena netto 111,40 zł
Cena brutto 137,02 zł
J9151A-BXU-60KM-C
10GBASE-BXU SFP+, Tx1270nm/Rx1330nm, 60km
Cena netto 4 094,38 zł
Cena brutto 5 036,09 zł
J9151A-BXD-60KM-C
10GBASE-BXD SFP+, Tx1330nm/Rx1270nm, 60km
Cena netto 4 094,38 zł
Cena brutto 5 036,09 zł
J9151A-BXU-40KM-C
10GBASE-BXU SFP+, Tx1270nm/Rx1330nm, 40km
Cena netto 3 159,94 zł
Cena brutto 3 886,72 zł
J9151A-BXD-40KM-C
10GBASE-BXD SFP+, Tx1330nm/Rx1270nm, 40km
Cena netto 3 159,94 zł
Cena brutto 3 886,72 zł
J9151A-BXU-C
10GBASE-BXU SFP+, Tx1270nm/Rx1330nm, 20km
Cena netto 2 336,15 zł
Cena brutto 2 873,46 zł
J9151A-BXD-C
10GBASE-BXD SFP+, Tx1330nm/Rx1270nm, 20km
Cena netto 2 336,15 zł
Cena brutto 2 873,46 zł
J9153A-80KM-xx.xx-C
10GBASE-DWDM SFP+, DWDM C-Band 100GHz, 80km
Cena netto 15 074,26 zł
Cena brutto 18 541,34 zł
J9153A-xx.xx-C
10GBASE-DWDM SFP+, DWDM C-Band 100GHz, 40km
Cena netto 11 213,51 zł
Cena brutto 13 792,62 zł
J9153A-80KM-1610-C
10GBASE-CWDM SFP+, 1610nm, 80km
Cena netto 15 074,26 zł
Cena brutto 18 541,34 zł
J9153A-80KM-1590-C
10GBASE-CWDM SFP+, 1590nm, 80km
Cena netto 15 074,26 zł
Cena brutto 18 541,34 zł
J9153A-80KM-1570-C
10GBASE-CWDM SFP+, 1570nm, 80km
Cena netto 15 074,26 zł
Cena brutto 18 541,34 zł
J9153A-80KM-1550-C
10GBASE-CWDM SFP+, 1550nm, 80km
Cena netto 15 074,26 zł
Cena brutto 18 541,34 zł
J9153A-80KM-1530-C
10GBASE-CWDM SFP+, 1530nm, 80km
Cena netto 15 074,26 zł
Cena brutto 18 541,34 zł
J9153A-80KM-1510-C
10GBASE-CWDM SFP+, 1510nm, 80km
Cena netto 15 074,26 zł
Cena brutto 18 541,34 zł
J9153A-80KM-1490-C
10GBASE-CWDM SFP+, 1490nm, 80km
Cena netto 15 074,26 zł
Cena brutto 18 541,34 zł
J9153A-80KM-1470-C
10GBASE-CWDM SFP+, 1470nm, 80km
Cena netto 15 074,26 zł
Cena brutto 18 541,34 zł
J9153A-80KM-xxxx-C
10GBASE-CWDM SFP+, 1470nm - 1610nm, 80km
Cena netto 15 074,26 zł
Cena brutto 18 541,34 zł
J9153A-1610-C
10GBASE-CWDM SFP+, 1610nm, 40km
Cena netto 11 102,82 zł
Cena brutto 13 656,47 zł
J9153A-1590-C
10GBASE-CWDM SFP+, 1590nm, 40km
Cena netto 11 102,82 zł
Cena brutto 13 656,47 zł
J9153A-1570-C
10GBASE-CWDM SFP+, 1570nm, 40km
Cena netto 11 102,82 zł
Cena brutto 13 656,47 zł
J9153A-1550-C
10GBASE-CWDM SFP+, 1550nm, 40km
Cena netto 11 102,82 zł
Cena brutto 13 656,47 zł
J9153A-1530-C
10GBASE-CWDM SFP+, 1530nm, 40km
Cena netto 11 102,82 zł
Cena brutto 13 656,47 zł
J9153A-1510-C
10GBASE-CWDM SFP+, 1510nm, 40km
Cena netto 11 102,82 zł
Cena brutto 13 656,47 zł
J9153A-1490-C
10GBASE-CWDM SFP+, 1490nm, 40km
Cena netto 11 102,82 zł
Cena brutto 13 656,47 zł
J9153A-1470-C
10GBASE-CWDM SFP+, 1470nm, 40km
Cena netto 11 102,82 zł
Cena brutto 13 656,47 zł
J9153A-xxxx-C
10GBASE-CWDM SFP+, 1470nm - 1610nm, 40km
Cena netto 11 213,51 zł
Cena brutto 13 792,62 zł
J9151A-1610-C
10GBASE-CWDM SFP+, 1610nm, 10km
Cena netto 7 008,44 zł
Cena brutto 8 620,38 zł
J9151A-1590-C
10GBASE-CWDM SFP+, 1590nm, 10km
Cena netto 7 008,44 zł
Cena brutto 8 620,38 zł
J9151A-1570-C
10GBASE-CWDM SFP+, 1570nm, 10km
Cena netto 7 008,44 zł
Cena brutto 8 620,38 zł
J9151A-1550-C
10GBASE-CWDM SFP+, 1550nm, 10km
Cena netto 7 008,44 zł
Cena brutto 8 620,38 zł
J9151A-1530-C
10GBASE-CWDM SFP+, 1530nm, 10km
Cena netto 7 008,44 zł
Cena brutto 8 620,38 zł
J9151A-1510-C
10GBASE-CWDM SFP+, 1510nm, 10km
Cena netto 7 008,44 zł
Cena brutto 8 620,38 zł
J9151A-1490-C
10GBASE-CWDM SFP+, 1490nm, 10km
Cena netto 7 008,44 zł
Cena brutto 8 620,38 zł

Strony