Jesteś w kategorii SFP+ 10G
Przeglądasz 1 - 50 z 84 produktów
SFP-H10GB-ACU10M-C
10G SFP+ Active Cable 10m
Cena netto 677,09 zł
Cena brutto 832,83 zł
SFP-H10GB-ACU1M-C
10G SFP+ Active Cable 1m
Cena netto 274,69 zł
Cena brutto 337,86 zł
SFP-H10GB-ACU3M-C
10G SFP+ Active Cable 3m
Cena netto 306,62 zł
Cena brutto 377,14 zł
SFP-H10GB-ACU5M-C
10G SFP+ Active Cable 5m
Cena netto 396,02 zł
Cena brutto 487,11 zł
SFP-H10GB-ACU7M-C
10G SFP+ Active Cable 7m
Cena netto 600,42 zł
Cena brutto 738,51 zł
SFP-10G-AOC100M-C
10G SFP+ Active Optical Cable 100m
Cena netto 2 002,50 zł
Cena brutto 2 463,08 zł
SFP-10G-AOC10M-C
10G SFP+ Active Optical Cable 10m
Cena netto 766,50 zł
Cena brutto 942,79 zł
SFP-10G-AOC15M-C
10G SFP+ Active Optical Cable 15m
Cena netto 830,40 zł
Cena brutto 1 021,40 zł
SFP-10G-AOC1M-C
10G SFP+ Active Optical Cable 1m
Cena netto 645,16 zł
Cena brutto 793,55 zł
SFP-10G-AOC20M-C
10G SFP+ Active Optical Cable 20m
Cena netto 887,88 zł
Cena brutto 1 092,09 zł
SFP-10G-AOC2M-C
10G SFP+ Active Optical Cable 2m
Cena netto 657,94 zł
Cena brutto 809,26 zł
SFP-10G-AOC3M-C
10G SFP+ Active Optical Cable 3m
Cena netto 670,71 zł
Cena brutto 824,97 zł
SFP-10G-AOC50M-C
10G SFP+ Active Optical Cable 50m
Cena netto 1 250,07 zł
Cena brutto 1 537,59 zł
SFP-10G-AOC5M-C
10G SFP+ Active Optical Cable 5m
Cena netto 696,25 zł
Cena brutto 856,39 zł
SFP-10G-AOC7M-C
10G SFP+ Active Optical Cable 7m
Cena netto 728,18 zł
Cena brutto 895,66 zł
SFP-H10GB-CU0.5M-C
10G SFP+ Passive Cable 0.5m
Cena netto 102,22 zł
Cena brutto 125,73 zł
SFP-H10GB-CU1.5M-C
10G SFP+ Passive Cable 1.5m
Cena netto 121,38 zł
Cena brutto 149,30 zł
SFP-H10GB-CU10M-C
10G SFP+ Passive Cable 10m
Cena netto 485,47 zł
Cena brutto 597,13 zł
SFP-H10GB-CU1M-C
10G SFP+ Passive Cable 1m
Cena netto 114,99 zł
Cena brutto 141,44 zł
SFP-H10GB-CU2M-C
10G SFP+ Passive Cable 2m
Cena netto 134,15 zł
Cena brutto 165,00 zł
SFP-H10GB-CU3M-C
10G SFP+ Passive Cable 3m
Cena netto 146,92 zł
Cena brutto 180,71 zł
SFP-H10GB-CU5M-C
10G SFP+ Passive Cable 5m
Cena netto 223,55 zł
Cena brutto 274,97 zł
SFP-H10GB-CU7M-C
10G SFP+ Passive Cable 7m
Cena netto 364,09 zł
Cena brutto 447,83 zł
SFP-10G-LR-BXD-C
10GBASE-BXD SFP+, Tx1330nm/Rx1270nm, 20km
Cena netto 2 411,43 zł
Cena brutto 2 966,05 zł
SFP-10G-ER-BXD-C
10GBASE-BXD SFP+, Tx1330nm/Rx1270nm, 40km
Cena netto 3 261,76 zł
Cena brutto 4 011,97 zł
SFP-10G-BX-D-60KM-C
10GBASE-BXD SFP+, Tx1330nm/Rx1270nm, 60km
Cena netto 4 226,32 zł
Cena brutto 5 198,37 zł
SFP-10G-BX-D-80KM-C
10GBASE-BXD SFP+, Tx1550nm/Rx1490nm, 80km
Cena netto 15 674,26 zł
Cena brutto 19 279,34 zł
SFP-10G-LR-BXU-C
10GBASE-BXU SFP+, Tx1270nm/Rx1330nm, 20km
Cena netto 2 411,43 zł
Cena brutto 2 966,05 zł
SFP-10G-ER-BXU-C
10GBASE-BXU SFP+, Tx1270nm/Rx1330nm, 40km
Cena netto 3 261,76 zł
Cena brutto 4 011,97 zł
SFP-10G-BX-U-60KM-C
10GBASE-BXU SFP+, Tx1270nm/Rx1330nm, 60km
Cena netto 4 226,32 zł
Cena brutto 5 198,37 zł
SFP-10G-BX-U-80KM-C
10GBASE-BXU SFP+, Tx1490nm/Rx1550nm, 80km
Cena netto 15 674,26 zł
Cena brutto 19 279,34 zł
SFP-10G-LR-xxxx-C
10GBASE-CWDM SFP+, 1470nm - 1610nm, 10km
Cena netto 7 234,28 zł
Cena brutto 8 898,16 zł
SFP-10G-ER-xxxx-C
10GBASE-CWDM SFP+, 1470nm - 1610nm, 40km
Cena netto 11 574,85 zł
Cena brutto 14 237,06 zł
SFP-10G-ZR-xxxx-C
10GBASE-CWDM SFP+, 1470nm - 1610nm, 80km
Cena netto 15 560,00 zł
Cena brutto 19 138,80 zł
SFP-10G-LR-1470-C
10GBASE-CWDM SFP+, 1470nm, 10km
Cena netto 7 234,28 zł
Cena brutto 8 898,16 zł
SFP-10G-ER-1470-C
10GBASE-CWDM SFP+, 1470nm, 40km
Cena netto 11 460,59 zł
Cena brutto 14 096,53 zł
SFP-10G-ZR-1470-C
10GBASE-CWDM SFP+, 1470nm, 80km
Cena netto 15 560,00 zł
Cena brutto 19 138,80 zł
SFP-10G-LR-1490-C
10GBASE-CWDM SFP+, 1490nm, 10km
Cena netto 7 234,28 zł
Cena brutto 8 898,16 zł
SFP-10G-ER-1490-C
10GBASE-CWDM SFP+, 1490nm, 40km
Cena netto 11 460,59 zł
Cena brutto 14 096,53 zł
SFP-10G-ZR-1490-C
10GBASE-CWDM SFP+, 1490nm, 80km
Cena netto 15 560,00 zł
Cena brutto 19 138,80 zł
SFP-10G-LR-1510-C
10GBASE-CWDM SFP+, 1510nm, 10km
Cena netto 7 234,28 zł
Cena brutto 8 898,16 zł
SFP-10G-ER-1510-C
10GBASE-CWDM SFP+, 1510nm, 40km
Cena netto 11 460,59 zł
Cena brutto 14 096,53 zł
SFP-10G-ZR-1510-C
10GBASE-CWDM SFP+, 1510nm, 80km
Cena netto 15 560,00 zł
Cena brutto 19 138,80 zł
SFP-10G-LR-1530-C
10GBASE-CWDM SFP+, 1530nm, 10km
Cena netto 7 234,28 zł
Cena brutto 8 898,16 zł
SFP-10G-ER-1530-C
10GBASE-CWDM SFP+, 1530nm, 40km
Cena netto 11 460,59 zł
Cena brutto 14 096,53 zł
SFP-10G-ZR-1530-C
10GBASE-CWDM SFP+, 1530nm, 80km
Cena netto 15 560,00 zł
Cena brutto 19 138,80 zł
SFP-10G-LR-1550-C
10GBASE-CWDM SFP+, 1550nm, 10km
Cena netto 7 234,28 zł
Cena brutto 8 898,16 zł
SFP-10G-ER-1550-C
10GBASE-CWDM SFP+, 1550nm, 40km
Cena netto 11 460,59 zł
Cena brutto 14 096,53 zł
SFP-10G-ZR-1550-C
10GBASE-CWDM SFP+, 1550nm, 80km
Cena netto 15 560,00 zł
Cena brutto 19 138,80 zł
SFP-10G-LR-1570-C
10GBASE-CWDM SFP+, 1570nm, 10km
Cena netto 7 234,28 zł
Cena brutto 8 898,16 zł

Strony