Marka Prolabs słynie z produkcji i dostarczania na rynki całego świata, solidnych urządzeń i akcesoriów do infrastruktury sieciowej i serwerowej. Centra danych, serwerownie oraz sieci projektowane w oparciu o komponenty i akcesoria marki Prolabs funkcjnuja na całym świecie. Firma produkuje niezwykle bogatą gamę urządzeń oraz akcesoriów, opartych na nowoczesnych technologiach, a ich znakiem rozpoznawczym, oprócz wysokiej jakości, jest także pełna kompatybilność z urządzeniami i systemami najbardziej znanych producentów.

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama urządzeń marki Prolabs, kompatybilnych z produktami Cisco – światowego lidera w produkcji rozwiązań sieciowych. Nowoczesne technologie, stosowane w systemach Cisco, zaspokajają zapotrzebowanie małych i dużych serwerowni oraz centrów danych, dzięki czemu infrastruktura sieciowa projektowana w oparciu o podzespoły Cisco, to gwarancja solidności i niezawodności, także przy sporych obciążeniach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą urządzeń i akcesoriów, które są kompatybilne z produktami Cisco.

Jesteś w kategorii Kompatybilne Cisco
Przeglądasz 1 - 50 z 454 produktów
GLC-2BX-D-C
1000BASE-BXD CSFP, Tx1490nm/Rx1310nm, 20km
Cena netto 1 990,92 zł
Cena brutto 2 448,83 zł
GLC-BX-D-C
1000BASE-BXD SFP, Tx1490nm/Rx1310nm, 20km
Cena netto 621,39 zł
Cena brutto 764,31 zł
GLC-BX20-D-I-C
1000BASE-BXD SFP, Tx1490nm/Rx1310nm, 20km Industrial Temp...
Cena netto 697,48 zł
Cena brutto 857,90 zł
GLC-BX-D-40KM-C
1000BASE-BXD SFP, Tx1490nm/Rx1310nm, 40km
Cena netto 1 166,68 zł
Cena brutto 1 435,02 zł
GLC-BX40-D-I-C
1000BASE-BXD SFP, Tx1490nm/Rx1310nm, 40km Industrial Temp...
Cena netto 1 306,15 zł
Cena brutto 1 606,57 zł
GLC-BX-D-60KM-C
1000BASE-BXD SFP, Tx1490nm/Rx1310nm, 60km
Cena netto 1 547,11 zł
Cena brutto 1 902,95 zł
GLC-BX60-D-I-C
1000BASE-BXD SFP, Tx1490nm/Rx1310nm, 60km Industrial Temp...
Cena netto 1 724,65 zł
Cena brutto 2 121,32 zł
GLC-BX-D53-C
1000BASE-BXD SFP, Tx1550nm/Rx1310nm, 20km
Cena netto 659,41 zł
Cena brutto 811,08 zł
GLC-BX-D53-40KM-C
1000BASE-BXD SFP, Tx1550nm/Rx1310nm, 40km
Cena netto 1 166,68 zł
Cena brutto 1 435,02 zł
GLC-BX-D53-60KM-C
1000BASE-BXD SFP, Tx1550nm/Rx1310nm, 60km
Cena netto 1 547,11 zł
Cena brutto 1 902,95 zł
GLC-BX-D-110KM-C
1000BASE-BXD SFP, Tx1550nm/Rx1490nm, 110km
Cena netto 4 065,90 zł
Cena brutto 5 001,06 zł
GLC-BX-D-80KM-C
1000BASE-BXD SFP, Tx1550nm/Rx1490nm, 80km
Cena netto 2 713,75 zł
Cena brutto 3 337,91 zł
GLC-BX80-D-I-C
1000BASE-BXD SFP, Tx1550nm/Rx1490nm, 80km Industrial Temp...
Cena netto 3 018,13 zł
Cena brutto 3 712,29 zł
GLC-BX-U-C
1000BASE-BXU SFP, Tx1310nm/Rx1490nm, 20km
Cena netto 494,55 zł
Cena brutto 608,30 zł
GLC-BX20-U-I-C
1000BASE-BXU SFP, Tx1310nm/Rx1490nm, 20km Industrial Temp...
Cena netto 557,97 zł
Cena brutto 686,30 zł
GLC-BX-U-40KM-C
1000BASE-BXU SFP, Tx1310nm/Rx1490nm, 40km
Cena netto 1 166,68 zł
Cena brutto 1 435,02 zł
GLC-BX40-U-I-C
1000BASE-BXU SFP, Tx1310nm/Rx1490nm, 40km Industrial Temp...
Cena netto 1 306,15 zł
Cena brutto 1 606,57 zł
GLC-BX-U-60KM-C
1000BASE-BXU SFP, Tx1310nm/Rx1490nm, 60km
Cena netto 1 547,11 zł
Cena brutto 1 902,95 zł
GLC-BX60-U-I-C
1000BASE-BXU SFP, Tx1310nm/Rx1490nm, 60km Industrial Temp...
Cena netto 1 724,65 zł
Cena brutto 2 121,32 zł
GLC-BX-U35-C
1000BASE-BXU SFP, Tx1310nm/Rx1550nm, 20km
Cena netto 494,55 zł
Cena brutto 608,30 zł
GLC-BX-U35-40KM-C
1000BASE-BXU SFP, Tx1310nm/Rx1550nm, 40km
Cena netto 1 166,68 zł
Cena brutto 1 435,02 zł
GLC-BX-U35-60KM-C
1000BASE-BXU SFP, Tx1310nm/Rx1550nm, 60km
Cena netto 1 547,11 zł
Cena brutto 1 902,95 zł
GLC-BX-U-110KM-C
1000BASE-BXU SFP, Tx1490nm/Rx1550nm, 110km
Cena netto 4 065,90 zł
Cena brutto 5 001,06 zł
GLC-BX-U-80KM-C
1000BASE-BXU SFP, Tx1490nm/Rx1550nm, 80km
Cena netto 2 713,75 zł
Cena brutto 3 337,91 zł
GLC-BX80-U-I-C
1000BASE-BXU SFP, Tx1490nm/Rx1550nm, 80km Industrial Temp...
Cena netto 3 018,13 zł
Cena brutto 3 712,29 zł
EZX-GBIC-CWDM-xxxx-C
1000BASE-CWDM GBIC, 1270nm - 1450nm, 160km
Cena netto 2 358,67 zł
Cena brutto 2 901,16 zł
ZX-GBIC-CWDM-xxxx-C
1000BASE-CWDM GBIC, 1270nm - 1450nm, 80km
Cena netto 1 065,19 zł
Cena brutto 1 310,19 zł
ZX-GBIC-CWDM-1470-C
1000BASE-CWDM GBIC, 1470nm, 120km
Cena netto 1 065,19 zł
Cena brutto 1 310,19 zł
ZX-GBIC-CWDM-1490-C
1000BASE-CWDM GBIC, 1490nm, 120km
Cena netto 1 065,19 zł
Cena brutto 1 310,19 zł
EZX-GBIC-CWDM-1490-C
1000BASE-CWDM GBIC, 1490nm, 160km
Cena netto 2 358,67 zł
Cena brutto 2 901,16 zł
EZX-GBIC-CWDM-1470-C
1000BASE-CWDM GBIC, 1490nm, 160km
Cena netto 2 358,67 zł
Cena brutto 2 901,16 zł
ZX-GBIC-CWDM-1510-C
1000BASE-CWDM GBIC, 1510nm, 120km
Cena netto 1 065,19 zł
Cena brutto 1 310,19 zł
EZX-GBIC-CWDM-1510-C
1000BASE-CWDM GBIC, 1510nm, 160km
Cena netto 2 358,67 zł
Cena brutto 2 901,16 zł
ZX-GBIC-CWDM-1530-C
1000BASE-CWDM GBIC, 1530nm, 120km
Cena netto 1 065,19 zł
Cena brutto 1 310,19 zł
EZX-GBIC-CWDM-1530-C
1000BASE-CWDM GBIC, 1530nm, 160km
Cena netto 2 358,67 zł
Cena brutto 2 901,16 zł
ZX-GBIC-CWDM-1550-C
1000BASE-CWDM GBIC, 1550nm, 120km
Cena netto 1 065,19 zł
Cena brutto 1 310,19 zł
EZX-GBIC-CWDM-1550-C
1000BASE-CWDM GBIC, 1550nm, 160km
Cena netto 2 358,67 zł
Cena brutto 2 901,16 zł
ZX-GBIC-CWDM-1570-C
1000BASE-CWDM GBIC, 1570nm, 120km
Cena netto 1 065,19 zł
Cena brutto 1 310,19 zł
EZX-GBIC-CWDM-1570-C
1000BASE-CWDM GBIC, 1570nm, 160km
Cena netto 2 358,67 zł
Cena brutto 2 901,16 zł
ZX-GBIC-CWDM-1590-C
1000BASE-CWDM GBIC, 1590nm, 120km
Cena netto 1 065,19 zł
Cena brutto 1 310,19 zł
EZX-GBIC-CWDM-1590-C
1000BASE-CWDM GBIC, 1590nm, 160km
Cena netto 2 358,67 zł
Cena brutto 2 901,16 zł
ZX-GBIC-CWDM-1610-C
1000BASE-CWDM GBIC, 1610nm, 120km
Cena netto 1 065,19 zł
Cena brutto 1 310,19 zł
EZX-GBIC-CWDM-1610-C
1000BASE-CWDM GBIC, 1610nm, 160km
Cena netto 2 358,67 zł
Cena brutto 2 901,16 zł
EZX-SFP-CWDM-xxxx-C
1000BASE-CWDM SFP, 1270nm - 1610nm, 120km
Cena netto 2 612,30 zł
Cena brutto 3 213,13 zł
ZX-SFP-CWDM-xxxx-40KM-C
1000BASE-CWDM SFP, 1270nm - 1610nm, 40km
Cena netto 951,07 zł
Cena brutto 1 169,82 zł
ZX-SFP-CWDM-xxxx-C
1000BASE-CWDM SFP, 1270nm - 1610nm, 80km
Cena netto 1 001,82 zł
Cena brutto 1 232,23 zł
ONS-SE-GE-1610-C
1000BASE-CWDM SFP, 1470-1610nm, 80km
Cena netto 1 001,82 zł
Cena brutto 1 232,23 zł
ONS-SE-GE-1590-C
1000BASE-CWDM SFP, 1470-1610nm, 80km
Cena netto 1 001,82 zł
Cena brutto 1 232,23 zł
ONS-SE-GE-1570-C
1000BASE-CWDM SFP, 1470-1610nm, 80km
Cena netto 1 001,82 zł
Cena brutto 1 232,23 zł
ONS-SE-GE-1550-C
1000BASE-CWDM SFP, 1470-1610nm, 80km
Cena netto 1 001,82 zł
Cena brutto 1 232,23 zł

Strony