Prolabs zajmuje się projektowaniem i produkcją wysokiej jakości akcesoriów i infrastruktury dedykowanej centrom danych. Naczelną zasadą firmy jest stawianie klientów na pierwszym miejscu. Temu też firma zawdzięcza swój sukces – obecnie produkty ProLabsa sprzedawane są w 40 krajach świata. Już ponad 10 lat ProLabs dba o swoją reputację innowatora na rynku technologii informatycznych. Od początku istnienia firma stara się proponować rozwiązania, które jak najdokładniej odpowiadają oczekiwaniom i potrzebom klientów.

Niezależny Raport CIL Manegement Consultants opublikowany w kwietniu 2016 r. określił ProLabs jako „firmę przewyższającą konkurencyjne firmy pod wszystkimi względami". Wizja marki zakłada zdobycie statusu lidera w dziedzinie usług i produktów sieciowych i komunikacyjnych na światowym rynku. Strategia firmy odnosi więc sukces w ciągu ostatnich 13 lat Prolabs sprzedał ponad 3 miliony produktów, a zainteresowanie jego ofertą sukcesywnie się zwiększa.

Główne zalety marki Prolabs

  • Kompatybilność – Firma gwarantuje 100 – procentową kompatybilność z ponad 50 dostawcami sprzętu i ponad 20 000 systemami,
  • Jakość – Jednym z głównych celów ProLabs jest zapewnienie najwyższej jakości swoich produktów,
  • Gwarancja – Firma oferuje dożywotnie gwarancje na kable i nadajniki nadawczo – odbiorcze,
  • Atrakcyjna cena- Przejście z produktów OEM na zamienniki ProLabs pozwalają zaoszczędzić nawet do 70%,
  • Serwis – ProLabs zapewnia szybko reagujący serwis i kompetentny wsparcie dla jak najszybszego udzielenia pomocy klientom

Prolabs oferuje szeroką i wciąż powiększający swój zakres katalog produktów infrastruktury sieciowej. Są to m.in. przekaźniki optyczne, UPS, szafy RACK i zestawy do montażu, zasilacze, złącza i adaptery oraz wiele rodzajów kabli i części okablowania. Cały asortyment Prolabs charakteryzuje się najwyższymi parametrami i nienaganną jakością.

Jesteś w kategorii Prolabs
Przeglądasz 1 - 50 z 794 produktów
GLC-LH-SMD-C
1000BASE-LX SFP, 1310nm, 10km over SMF
Cena netto 356,57 zł
Cena brutto 438,58 zł
GLC-SX-MMD-C
1000BASE-SX SFP, 850nm, 550m over MMF
Cena netto 295,08 zł
Cena brutto 362,95 zł
SFP-10G-LR-C
10GBASE-LR SFP+, 1310nm, 10km
Cena netto 1 401,70 zł
Cena brutto 1 724,10 zł
SFP-10G-SR-C
10GBASE-SR SFP+, 850nm, 300m
Cena netto 700,85 zł
Cena brutto 862,05 zł
J4860C-C
1000BASE-ZX SFP, 1550nm, 80km over SMF
Cena netto 934,44 zł
Cena brutto 1 149,36 zł
J4859C-C
1000BASE-LX SFP, 1310nm, 10km over SMF
Cena netto 356,57 zł
Cena brutto 438,58 zł
J4858C-C
1000BASE-SX SFP, 850nm, 550m over MMF
Cena netto 295,08 zł
Cena brutto 362,95 zł
J9152A-C
10GBASE-LRM SFP+ 1310nm, 10km SMF. 220m MMF
Cena netto 2 926,35 zł
Cena brutto 3 599,41 zł
J9151A-C
10GBASE-LR SFP+, 1310nm, 10km
Cena netto 1 401,70 zł
Cena brutto 1 724,10 zł
J9150A-C
10GBASE-SR SFP+, 850nm, 300m
Cena netto 700,85 zł
Cena brutto 862,05 zł
EX-SFP-1GE-LX-C
1000BASE-LX SFP, 1310nm, 10km over SMF
Cena netto 356,57 zł
Cena brutto 438,58 zł
EX-SFP-1GE-SX-C
1000BASE-SX SFP, 850nm, 550m over MMF
Cena netto 295,08 zł
Cena brutto 362,95 zł
EX-SFP-10GE-LR-C
10GBASE-LR SFP+, 1310nm, 20km
Cena netto 1 401,70 zł
Cena brutto 1 724,10 zł
EX-SFP-10GE-SR-C
10GBASE-SR SFP+, 850nm, 300m
Cena netto 700,85 zł
Cena brutto 862,05 zł
AFM735-C
100BASE-FX SFP, 1310nm, 2km over MMF
Cena netto 319,70 zł
Cena brutto 393,23 zł
AGM722F-C
1000BASE-LX GBIC, 1310nm, 10km
Cena netto 762,30 zł
Cena brutto 937,63 zł
AGM721F-C
1000BASE-SX GBIC, 850nm, 550m
Cena netto 356,57 zł
Cena brutto 438,58 zł
AGM732F-BXU-C
1000BASE-BXU SFP, Tx1310nm/Rx1490nm, 20km
Cena netto 479,51 zł
Cena brutto 589,80 zł
AGM732F-BXD-C
1000BASE-BXD SFP, Tx1490nm/Rx1310nm, 20km
Cena netto 602,49 zł
Cena brutto 741,07 zł
AGM732F-C
1000BASE-LX SFP, 1310nm, 10km over SMF
Cena netto 356,57 zł
Cena brutto 438,58 zł
AGM731F-C
1000BASE-SX SFP, 850nm, 550m over MMF
Cena netto 295,08 zł
Cena brutto 362,95 zł
AGM734-C
1000BASE-T SFP, RJ45 Connector, 100m
Cena netto 368,86 zł
Cena brutto 453,70 zł
AXM752-C
10GBASE-LR XFP, 1310nm, 10km
Cena netto 2 692,72 zł
Cena brutto 3 312,04 zł
AXM751-C
10GBASE-SR XFP, 850nm, 300m
Cena netto 1 586,14 zł
Cena brutto 1 950,95 zł
AXC763-C
10G SFP+ Passive Cable 3m
Cena netto 142,34 zł
Cena brutto 175,07 zł
AXC761-C
10G SFP+ Passive Cable 1m
Cena netto 111,40 zł
Cena brutto 137,02 zł
AXM764-C
10GBASE-LR Lite SFP+, 1310nm 2km
Cena netto 1 401,70 zł
Cena brutto 1 724,10 zł
AXM762-LR20-C
10GBASE-LR SFP+, 1310nm, 20km
Cena netto 1 401,70 zł
Cena brutto 1 724,10 zł
AXM762-C
10GBASE-LR SFP+, 1310nm, 10km
Cena netto 1 401,70 zł
Cena brutto 1 724,10 zł
AXM761-C
10GBASE-SR SFP+, 850nm, 300m
Cena netto 700,85 zł
Cena brutto 862,05 zł
EX-SFP-FE20KT13R15-C
100BASE-BXU SFP, Tx1310nm/Rx1550nm, 20km over SMF
Cena netto 356,57 zł
Cena brutto 438,58 zł
EX-SFP-FE20KT15R13-C
100BASE-BXD SFP, Tx1550nm/Rx1310nm, 20km over SMF
Cena netto 356,57 zł
Cena brutto 438,58 zł
EX-SFP-1FE-LH-C
100BASE-LX SFP, 1310nm, 15km over SMF
Cena netto 454,93 zł
Cena brutto 559,57 zł
EX-SFP-1FE-FX-C
100BASE-FX SFP for GE ports SGMII, 1310nm, 2km over MMF
Cena netto 590,20 zł
Cena brutto 725,95 zł
SFP-1OC3-LR2-C
OC-3/STM-1 155M SFP LR2, 1550nm, 80km over SMF
Cena netto 922,15 zł
Cena brutto 1 134,25 zł
SFP-1OC3-LR1-C
OC-3/STM-1 155M SFP LR1, 1310nm, 40km over SMF
Cena netto 663,94 zł
Cena brutto 816,65 zł
SFP-1OC3-IR1-C
OC-3/STM-1 155M SFP IR1, 1310nm, 15km over SMF
Cena netto 516,42 zł
Cena brutto 635,20 zł
SFP-1OC3-SR-C
OC-3/STM-1 155M SFP SR, 1310nm, 2km over SMF
Cena netto 516,42 zł
Cena brutto 635,20 zł
SFP-1OC3-MM-C
OC-3/STM-1 155M SFP MM, 1310nm, 2km over MMF
Cena netto 331,99 zł
Cena brutto 408,35 zł
SFP-1OC12-LR2-C
OC-12/STM-4 622M SFP LR2, 1550nm, 80km over SMF
Cena netto 848,37 zł
Cena brutto 1 043,50 zł
SFP-1OC12-LR1-C
OC-12/STM-4 622M SFP LR1, 1310nm, 40km over SMF
Cena netto 614,78 zł
Cena brutto 756,18 zł
SFP-1OC12-IR1-C
OC-12/STM-4 622M SFP IR1, 1310nm, 15km over SMF
Cena netto 442,64 zł
Cena brutto 544,45 zł
SFP-1OC12-SR-C
OC-12/STM-4 622M SFP SR, 1310nm, 2km over SMF
Cena netto 528,71 zł
Cena brutto 650,32 zł
SFP-1OC48-LR2-C
OC-48/STM-16 2.5G SFP LR2, 1550nm, 80km over SMF
Cena netto 2 077,94 zł
Cena brutto 2 555,86 zł
SFP-1OC48-IR1-C
OC-48/STM-16 2.5G SFP IR1, 1310nm, 15km over SMF
Cena netto 1 868,93 zł
Cena brutto 2 298,78 zł
SFP-1OC48-SR-C
OC-48/STM-16 2.5G SFP SR, 1310nm, 2km over SMF
Cena netto 614,78 zł
Cena brutto 756,18 zł
EX-SFP-1GE-LH-xx.xx-C
1000BASE-DWDM SFP, DWDM C-Band 100GHz, 120km
Cena netto 8 766,67 zł
Cena brutto 10 783,01 zł
EX-SFP-1GE-LH120-1610-C
1000BASE-CWDM SFP, 1610nm, 120km
Cena netto 2 532,87 zł
Cena brutto 3 115,43 zł
EX-SFP-1GE-LH120-1590-C
1000BASE-CWDM SFP, 1590nm, 120km
Cena netto 2 532,87 zł
Cena brutto 3 115,43 zł
EX-SFP-1GE-LH120-1570-C
1000BASE-CWDM SFP, 1570nm, 120km
Cena netto 2 532,87 zł
Cena brutto 3 115,43 zł

Strony