XFP-10G-MM-SR

Cisco 10GBASE-SR XFP Module (XFP-10G-MM-SR)

ID: 60129
Kod: XFP-10G-MM-SR
EAN: 882658167065
Na zamówienie
Wysyłka: wtorek, 4 Maj
Stan: Nowy
6 797,20 zł
netto 5 526,18 zł
Dostawa 0 zł
-+

Zapytanie o produkt

Masz pytanie odnośnie produktu lub potrzebujesz wyceny?
Napisz lub zadzwoń do nas:

Inny stan

Refabrykowany
Produkt refabrykowany przez producenta lub dystrybutora. Może posiadać gwarancję producenta, został przetestowany i jest sprawny. Gwarancja 12 mies.
Na zamówienie
Wysyłka: wtorek, 4 Maj
782,93 €
netto 2 885,39 zł
-+

Opis

Oferowany moduł Cisco XFP-10G-MM-SR jest elementem uzupełniającym serię ASR 1000. Charakteryzuje się maksymalną szybkością przesyłania danych 10000 Mbit/s oraz technologią okablowania 10GBase-SR. Maksymalny dystans transferu wynosi 300 m. W zakresie pracy produkt wyróżnia się długością fali 850 nm. Wykorzystanie nowoczesnych technologii oraz wykonanie z trwałych komponentów przekłada się na wysoką jakość i niezawodność. Każdy nadajnik Cisco XFP-10G-MM-SR jest sprawdzany pod względem wytrzymałości, co gwarantuje działanie urządzenia za 1 razem i za każdym kolejnym.

Napisz komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Oferowany moduł Cisco XFP-10G-MM-SR jest elementem uzupełniającym serię ASR 1000. Charakteryzuje się maksymalną szybkością przesyłania danych 10000 Mbit/s oraz technologią okablowania 10GBase-SR. Maksymalny dystans transferu wynosi 300 m. W zakresie pracy produkt wyróżnia się długością fali 850 nm. Wykorzystanie nowoczesnych technologii oraz wykonanie z trwałych komponentów przekłada się na wysoką jakość i niezawodność. Każdy nadajnik Cisco XFP-10G-MM-SR jest sprawdzany pod względem wytrzymałości, co gwarantuje działanie urządzenia za 1 razem i za każdym kolejnym.