Ubiquiti UOC-0.5 UNIFI ODN CABLE 0.5M (UOC-0.5) | thomas it
UOC-0.5

Ubiquiti UOC-0.5 UNIFI ODN CABLE 0.5M (UOC-0.5)

ID: 84418
Kod: UOC-0.5
EAN: 817882020428
Dostępny
Wysyłka: środa, 28 Październik
Stan: Nowy
4,21 €
netto 15,69 zł
-+

Zapytanie o produkt

Masz pytanie odnośnie produktu lub potrzebujesz wyceny?
Napisz lub zadzwoń do nas:
 

Opis

UOC-0.5 to kabel µwiatłowodowy oferowany przez markę Ubiquiti. Wielomodowy kabel o długoµci 0,5 metra, nadaje się do użytku wewnętrznego. Rozwišzanie to oferuje długoµć fali na poziomie 850/1310 nm. Pozwala również na skalowanie sieci µwiatłowodowych. Kable multi-mode sprawdzš się w przypadku wewnętrznych sieci telekomunikacyjnych oraz do transmisji danych za pomocš urzšdzeń posiadajšcych moduł SFP, czyli routery i przełšczniki tj. EdgeRouter, EdgeSwitch i uniFi Switch. UOC-0,5 może być używane w temperaturze od -40 do 75 stopni Celsjusza. Dostępny w różnych długoµciach: 0,5m, 1 m, 2m, 3m oraz 5m.

Napisz komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
UOC-0.5 to kabel µwiatłowodowy oferowany przez markę Ubiquiti. Wielomodowy kabel o długoµci 0,5 metra, nadaje się do użytku wewnętrznego. Rozwišzanie to oferuje długoµć fali na poziomie 850/1310 nm. Pozwala również na skalowanie sieci µwiatłowodowych. Kable multi-mode sprawdzš się w przypadku wewnętrznych sieci telekomunikacyjnych oraz do transmisji danych za pomocš urzšdzeń posiadajšcych moduł SFP, czyli routery i przełšczniki tj. EdgeRouter, EdgeSwitch i uniFi Switch. UOC-0,5 może być używane w temperaturze od -40 do 75 stopni Celsjusza. Dostępny w różnych długoµciach: 0,5m, 1 m, 2m, 3m oraz 5m.