Ubiquiti UF-SM-1G-S-20 SFP MODULE SINGLE-MODE 1,25GBPS 3KM BIDI 20 PACK (UF-SM-1G-S-20) | thomas it
UF-SM-1G-S-20

Ubiquiti UF-SM-1G-S-20 SFP MODULE SINGLE-MODE 1,25GBPS 3KM BIDI 20 PACK (UF-SM-1G-S-20)

ID: 84451
Kod: UF-SM-1G-S-20
EAN: 810354026041
Na zamówienie
Wysyłka: piątek, 20 Listopad
Stan: Nowy
196,73 €
netto 738,75 zł
-+

Zapytanie o produkt

Masz pytanie odnośnie produktu lub potrzebujesz wyceny?
Napisz lub zadzwoń do nas:
 

Opis

Ubiquiti UF-SM-1G-S-20 to zestaw dwudziestu modułów pozwalających na zwiększenie możliwości posiadanej infrastruktury sieciowej bądź stworzenie nowych rozwiązań sieciowych dla przedsiębiorstwa. Są to moduły nadawczo-odbiorcze pracujące z wykorzystaniem interfejsu SFP+. Produkt ten świetnie sprawdza się do przesyłania danych na długich dystansach. Są to moduły dostępne w dwóch wersjach: multi-mode i single-mode. Moduły z zestawu Ubiquiti UF-SM-1G-S-20 gwarantują łączność o przepustowości 1.25 Gbit/s. Produkty marki Ubiquiti polecane są dla wszystkich przedsiębiorców, którzy poszukują urządzeń najwyższej jakości, cechujących się wydajnością, niezawodnością oraz funkcjonalnością.

Napisz komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Ubiquiti UF-SM-1G-S-20 to zestaw dwudziestu modułów pozwalających na zwiększenie możliwości posiadanej infrastruktury sieciowej bądź stworzenie nowych rozwiązań sieciowych dla przedsiębiorstwa. Są to moduły nadawczo-odbiorcze pracujące z wykorzystaniem interfejsu SFP+. Produkt ten świetnie sprawdza się do przesyłania danych na długich dystansach. Są to moduły dostępne w dwóch wersjach: multi-mode i single-mode. Moduły z zestawu Ubiquiti UF-SM-1G-S-20 gwarantują łączność o przepustowości 1.25 Gbit/s. Produkty marki Ubiquiti polecane są dla wszystkich przedsiębiorców, którzy poszukują urządzeń najwyższej jakości, cechujących się wydajnością, niezawodnością oraz funkcjonalnością.