UF-SM-1G-S

Ubiquiti UF-SM-1G-S SFP MODULE SINGLE-MODE 1,25GBPS 3KM BIDI 2 PACK (UF-SM-1G-S)

ID: 84452
Kod: UF-SM-1G-S
EAN: 810354025921
Dostępny
Wysyłka: wtorek, 31 Marzec
Stan: Nowy
128,71 zł
netto 104,64 zł
-+

Zapytanie o produkt

Masz pytanie odnośnie produktu lub potrzebujesz wyceny?
Napisz lub zadzwoń do nas:

Inny stan

Używany
Produkt używany w opakowaniu zastępczym, może posiadać ślady zużycia, został przetestowany i jest sprawny. Gwarancja: 12 mies.
Mała ilość
Wysyłka: czwartek, 2 Kwiecień
309,04 €
netto 1 140,55 zł
-+

Opis

Profesjonalny moduł nadawczo-odbiorczy Ubiquiti UF-SM-1G-S jest urządzeniem przeznaczonym do łączenia kabli światłowodowych z portami typu SFP. Produkt ten umożliwia maksymalne wykorzystanie istniejącej infrastruktury i zwiększenie wydajności pracy rozwiązań sieciowych stosowanych w przedsiębiorstwie. Ten moduł pozwala na łączenie jednomodowych sieci światłowodowych z wartością przepustowości wynoszącą 1.25 Gbit/s. Ubiquiti UF-SM-1G-S, tak jak inne moduły tej marki, dostępny jest w wersji single-mode oraz multi-mode. To urządzenie wykonane jest z materiałów wysokiej jakości, dzięki czemu możemy być przekonani o jego wysokiej wydajności. Produkt ten znajdzie zastosowanie zarówno w przedsiębiorstwach większej, jak i mniejszej wielkości.

Technical data

Standard SFP
Typ / długość fali 1550 nm
Zasięg 3 km
Rodzaj światłowodu Single-mode
Max. prędkość przesyłu 1.25
Ilość w opakowaniu 2
Informacje o gwarancji

Gwarancja 12 miesięcy liczona od daty sprzedaży

Napisz komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Profesjonalny moduł nadawczo-odbiorczy Ubiquiti UF-SM-1G-S jest urządzeniem przeznaczonym do łączenia kabli światłowodowych z portami typu SFP. Produkt ten umożliwia maksymalne wykorzystanie istniejącej infrastruktury i zwiększenie wydajności pracy rozwiązań sieciowych stosowanych w przedsiębiorstwie. Ten moduł pozwala na łączenie jednomodowych sieci światłowodowych z wartością przepustowości wynoszącą 1.25 Gbit/s. Ubiquiti UF-SM-1G-S, tak jak inne moduły tej marki, dostępny jest w wersji single-mode oraz multi-mode. To urządzenie wykonane jest z materiałów wysokiej jakości, dzięki czemu możemy być przekonani o jego wysokiej wydajności. Produkt ten znajdzie zastosowanie zarówno w przedsiębiorstwach większej, jak i mniejszej wielkości.