Ubiquiti UF-SM-10G-S-20 SFP MODULE SINGLE-MODE 10GBPS 10KM BIDI 20 PACK (UF-SM-10G-S-20)

ID: 84453
Kod: UF-SM-10G-S-20
EAN: 810354026065
Na zamówienie
Wysyłka: piątek, 13 Marzec
Stan: Nowy
1 753,32 €
netto 6 105,39 zł
Dostawa 0 zł
-+

Doradztwo techniczne

Jeśli masz pytania dotyczące produktu, skontaktuj się z nami.

Inny stan

Produkt nie jest dostępny jako refabrykowany lub używany

Opis

Zestaw dwudziestu modułów nadawczo-odbiorczych Ubiquiti UF-SM-10G-S-20 jest częścią profesjonalnej linii Ubiquiti U Fiber pracującej w interfejsie SFP+. Moduły te idealnie sprawdzają się w połączeniach światłowodowych stosowanych pomiędzy urządzeniami wyposażonymi w gniazda SFP. Opisywany zestaw zawiera w sobie 20 wkładek modułowych - mogą one być wykorzystywane w połączeniach na odległość do 10 km przy transmisji z przepustowością 10 Gbps. Moduły z linii Ubiquiti UF-SM-10G-S-20 z pewnością spełnią oczekiwania klientów poszukujących wydajnych i niezawodnych rozwiązań do użytku w stale rozwijającym się, nowoczesnym przedsiębiorstwie. Długość fali oferowana przez urządzenie wynosi 1330 nm.

Napisz komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Zestaw dwudziestu modułów nadawczo-odbiorczych Ubiquiti UF-SM-10G-S-20 jest częścią profesjonalnej linii Ubiquiti U Fiber pracującej w interfejsie SFP+. Moduły te idealnie sprawdzają się w połączeniach światłowodowych stosowanych pomiędzy urządzeniami wyposażonymi w gniazda SFP. Opisywany zestaw zawiera w sobie 20 wkładek modułowych - mogą one być wykorzystywane w połączeniach na odległość do 10 km przy transmisji z przepustowością 10 Gbps. Moduły z linii Ubiquiti UF-SM-10G-S-20 z pewnością spełnią oczekiwania klientów poszukujących wydajnych i niezawodnych rozwiązań do użytku w stale rozwijającym się, nowoczesnym przedsiębiorstwie. Długość fali oferowana przez urządzenie wynosi 1330 nm.