Ubiquiti UF-GP-B+ OPTICAL SFP GPON (UF-GP-B+)

ID: 84475
Kod: UF-GP-B+
EAN: 817882020305
Dostępny
Wysyłka: piątek, 3 Kwiecień
Stan: Nowy
77,12 €
netto 286,97 zł
-+

Zapytanie o produkt

Masz pytanie odnośnie produktu lub potrzebujesz wyceny?
Napisz lub zadzwoń do nas:

Inny stan

Produkt nie jest dostępny jako refabrykowany lub używany

Opis

Profesjonalny moduł SFP GPON marki Ubiquiti UF-GP-B+ to urządzenie wykonane z materiałów najwyższej jakości, które może zostać wykorzystane w wielu przedsiębiorstwach jako integralna część wydajnych i niezawodnych rozwiązań sieciowych. Ten moduł jest przeznaczony dla OLT Ubiquiti i dzięki swojej specyfice umożliwia zwiększenie pojemności OLT. Długość fali zapewniana przez ten moduł wynosi 1490 nm. Wykorzystanie tego produktu umożliwia przesyłanie danych nawet na odległość 20 km. Ubiquiti UF-GP-B+ to urządzenie cechujące się ścisłą kompatybilnością z innymi produktami tej marki, dlatego pozwala na bezproblemowe stworzenie funkcjonalnych połączeń sieciowych.

Napisz komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Profesjonalny moduł SFP GPON marki Ubiquiti UF-GP-B+ to urządzenie wykonane z materiałów najwyższej jakości, które może zostać wykorzystane w wielu przedsiębiorstwach jako integralna część wydajnych i niezawodnych rozwiązań sieciowych. Ten moduł jest przeznaczony dla OLT Ubiquiti i dzięki swojej specyfice umożliwia zwiększenie pojemności OLT. Długość fali zapewniana przez ten moduł wynosi 1490 nm. Wykorzystanie tego produktu umożliwia przesyłanie danych nawet na odległość 20 km. Ubiquiti UF-GP-B+ to urządzenie cechujące się ścisłą kompatybilnością z innymi produktami tej marki, dlatego pozwala na bezproblemowe stworzenie funkcjonalnych połączeń sieciowych.