SFP-10G-SR-C
Part number: SFP-10G-SR-C
Cena netto 705,98 zł (167,66 €)
Cena brutto 868,36 zł
Sugerowana cena producenta: 185,00 €
Brak głosów
Jeżeli masz pytania odnośnie produktu lub chcesz otrzymać indywidualną wycenę napisz do nas info@thomas-it.pl
Na ten moment produkt o nazwie 10GBASE-SR SFP+, 850nm, 300m z kodem produktu SFP-10G-SR-C nie posiada opisu.

Zostaw komentarz

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.