Cisco 10GBASE-LR SFP Module (SFP-10G-LR)

ID: 60164
Kod: SFP-10G-LR
EAN: 4054318495740
Niedostępny
Wysyłka: poniedziałek, 29 Listopad

Zapytanie o produkt

Masz pytanie odnośnie produktu lub potrzebujesz wyceny?
Napisz lub zadzwoń do nas:

Opis

Moduł Cisco 10GBase-LR SFP + oferuje klientom szeroką gamę opcji łączności 10 Gigabit Ethernet dla centrów przetwarzania danych, szaf dla przedsiębiorstw i aplikacji do transportu usług. Moduł 10GBase-LR firmy Cisco obsługuje długość łącza 10 km na standardowym włóknie jednomodowym (SMF, G.652). Urządzenie posiada funkcje hot-swap, czyli można je odłączyć i podłączyć urządzenia peryferyjne bez potrzeby wyłączania zasilania. Urządzenie posiada złącze LC, które charakteryzuje nowe typu nadajników i modułów, dizęki tym łączom nasz sprzęt i całą architektura sieciowa potrafi pracować szybciej i wydajniej. Urządzenie SFP-10G-LR charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i bardzo długą falą na poziomie 1310 nm.

Napisz komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Moduł Cisco 10GBase-LR SFP + oferuje klientom szeroką gamę opcji łączności 10 Gigabit Ethernet dla centrów przetwarzania danych, szaf dla przedsiębiorstw i aplikacji do transportu usług. Moduł 10GBase-LR firmy Cisco obsługuje długość łącza 10 km na standardowym włóknie jednomodowym (SMF, G.652). Urządzenie posiada funkcje hot-swap, czyli można je odłączyć i podłączyć urządzenia peryferyjne bez potrzeby wyłączania zasilania. Urządzenie posiada złącze LC, które charakteryzuje nowe typu nadajników i modułów, dizęki tym łączom nasz sprzęt i całą architektura sieciowa potrafi pracować szybciej i wydajniej. Urządzenie SFP-10G-LR charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i bardzo długą falą na poziomie 1310 nm.