S+C57DLC10D

MikroTik SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1570nm LC-connector DDM

ID: 70846
Kod: S+C57DLC10D
Mała ilość
Wysyłka: środa, 8 Lipiec
Stan: Nowy
169,11 €
netto 614,72 zł
-+

Zapytanie o produkt

Masz pytanie odnośnie produktu lub potrzebujesz wyceny?
Napisz lub zadzwoń do nas:

Inny stan

Produkt nie jest dostępny jako refabrykowany lub używany

Opis

MikroTik SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1570nm LC-connector DDM

Napisz komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
MikroTik SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1570nm LC-connector DDM