MikroTik SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1470nm LC-connector DDM | thomas it
S+C47DLC10D

MikroTik SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1470nm LC-connector DDM

ID: 70962
Kod: S+C47DLC10D
Mała ilość
Wysyłka: poniedziałek, 21 Wrzesień
Stan: Nowy
161,88 €
netto 585,85 zł
-+

Zapytanie o produkt

Masz pytanie odnośnie produktu lub potrzebujesz wyceny?
Napisz lub zadzwoń do nas:
 

Opis

MikroTik SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1470nm LC-connector DDM

Napisz komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
MikroTik SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1470nm LC-connector DDM