QK733A

HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 2m Cbl (QK733A)

ID: 66214
Kod: QK733A
EAN: 886111610600
Dostępny
Wysyłka: środa, 1 Grudzień
42,87 €
netto 163,93 zł
-+

Zapytanie o produkt

Masz pytanie odnośnie produktu lub potrzebujesz wyceny?
Napisz lub zadzwoń do nas:

Opis

Produkt HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 2m Cbl QK733A aktualnie nie posiada opisu

Napisz komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Produkt HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 2m Cbl QK733A aktualnie nie posiada opisu