QFX-SFP-1GE-LX

Juniper SFP 1000Base-LX Gigabit Ethernet Optics, 1310nm for 10km transmission on SM (QFX-SFP-1GE-LX)

ID: 68654
Kod: QFX-SFP-1GE-LX
EAN: 832938057807
Niedostępny

Zapytanie o produkt

Masz pytanie odnośnie produktu lub potrzebujesz wyceny?
Napisz lub zadzwoń do nas:

Opis

Produkt SFP 1000Base-LX Gigabit Ethernet Optics, 1310nm for 10km transmission on SMF (QFX-SFP-1GE-LX) aktualnie nie posiada opisu.

Napisz komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Produkt SFP 1000Base-LX Gigabit Ethernet Optics, 1310nm for 10km transmission on SMF (QFX-SFP-1GE-LX) aktualnie nie posiada opisu.