QFX-SFP-10GE-SR

Juniper SFP+ 10GBase-SR 10 Gigabit Ethernet Optics, 850nm for up to 300m Transmissi (QFX-SFP-10GE-SR)

ID: 68635
Kod: QFX-SFP-10GE-SR
EAN: 832938057784
Niedostępny

Zapytanie o produkt

Masz pytanie odnośnie produktu lub potrzebujesz wyceny?
Napisz lub zadzwoń do nas:

Opis

Produkt SFP+ 10GBase-SR 10 Gigabit Ethernet Optics, 850nm for up to 300m Transmission on MMF (QFX-SFP-10GE-SR) aktualnie nie posiada opisu.

Napisz komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Produkt SFP+ 10GBase-SR 10 Gigabit Ethernet Optics, 850nm for up to 300m Transmission on MMF (QFX-SFP-10GE-SR) aktualnie nie posiada opisu.