HPE Premier Flex MPO/MPO OM4 12f 15m Cbl (Q1H66A)

ID: 68371
Kod: Q1H66A
EAN: 190017144269
Dostępny
Wysyłka: wtorek, 6 Grudzień
148,52 €
netto 566,22 zł
-+

Zapytanie o produkt

Masz pytanie odnośnie produktu lub potrzebujesz wyceny?
Napisz lub zadzwoń do nas:

Opis

Produkt HPE Premier Flex MPO/MPO OM4 12f 15m Cbl (Q1H66A) aktualnie nie posiada opisu

Napisz komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Produkt HPE Premier Flex MPO/MPO OM4 12f 15m Cbl (Q1H66A) aktualnie nie posiada opisu