HPE Premier Flex MPO/MPO OM4 12f 2m Cbl (Q1H64A)

ID: 68369
Kod: Q1H64A
EAN: 190017144245
Niedostępny
Stan: Nowy

Zapytanie o produkt

Masz pytanie odnośnie produktu lub potrzebujesz wyceny?
Napisz lub zadzwoń do nas:
 

Opis

Produkt HPE Premier Flex MPO/MPO OM4 12f 2m Cbl (Q1H64A) aktualnie nie posiada opisu

Napisz komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Produkt HPE Premier Flex MPO/MPO OM4 12f 2m Cbl (Q1H64A) aktualnie nie posiada opisu