HPE Aruba 25G SFP28 LC SR 100m MMF XCVR (JL484A)

ID: 61226
Kod: JL484A
EAN: 190017199597
Niedostępny
Wysyłka: wtorek, 1 Marzec

Zapytanie o produkt

Masz pytanie odnośnie produktu lub potrzebujesz wyceny?
Napisz lub zadzwoń do nas:

Opis

Produkt HPE Aruba 25G SFP28 LC SR 100m MMF XCVR JL484A aktualnie nie posiada opisu

Napisz komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Produkt HPE Aruba 25G SFP28 LC SR 100m MMF XCVR JL484A aktualnie nie posiada opisu