JL308A

HPE Aruba 40G QSFP+ LC BiDi 150m MMF XCVR (JL308A)

ID: 61232
Kod: JL308A
EAN: 190017063249
Brak
Wysyłka: poniedziałek, 20 Grudzień
946,78 €
netto 3 616,39 zł
Dostawa 0 zł
-+

Zapytanie o produkt

Masz pytanie odnośnie produktu lub potrzebujesz wyceny?
Napisz lub zadzwoń do nas:

Opis

Produkt HPE Aruba 40G QSFP+ LC BiDi 150m MMF XCVR JL308A aktualnie nie posiada opisu

Napisz komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Produkt HPE Aruba 40G QSFP+ LC BiDi 150m MMF XCVR JL308A aktualnie nie posiada opisu