JL274A

HPE X150 100G QSFP28 SR4 100m MM XCVR (JL274A)

ID: 61242
Kod: JL274A
EAN: 190017030104
Dostępny
Wysyłka: środa, 14 Grudzień
1 138,67 €
netto 4 348,80 zł
Dostawa 0 zł
-+

Zapytanie o produkt

Masz pytanie odnośnie produktu lub potrzebujesz wyceny?
Napisz lub zadzwoń do nas:

Opis

Moduł nadawczo-odbiorczy marki HPE, model JL274A, jest produktem profesjonalnym, przeznaczonym do wykorzystania w przedsiębiorstwach większej i średniej wielkości. Urządzenie wyposażone jest w technologię QSFP28 oraz złącze światłowodowe typu MPO, gwarantujące nadawanie oraz odbieranie danych z maksymalną prędkością wynoszącą 100 Gbit/s. Transceiver wyposażony jest w przewód typu multi-mode. Model JL274A jest kompatybilny z innymi urządzeniami sieciowymi marki HP, co pozwala na tworzenie wygodnych i elastycznych rozwiązań sieciowych dopasowanych do potrzeb konkretnego klienta. Moduł jest energooszczędny, wydajny i ergonomiczny.

Napisz komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Moduł nadawczo-odbiorczy marki HPE, model JL274A, jest produktem profesjonalnym, przeznaczonym do wykorzystania w przedsiębiorstwach większej i średniej wielkości. Urządzenie wyposażone jest w technologię QSFP28 oraz złącze światłowodowe typu MPO, gwarantujące nadawanie oraz odbieranie danych z maksymalną prędkością wynoszącą 100 Gbit/s. Transceiver wyposażony jest w przewód typu multi-mode. Model JL274A jest kompatybilny z innymi urządzeniami sieciowymi marki HP, co pozwala na tworzenie wygodnych i elastycznych rozwiązań sieciowych dopasowanych do potrzeb konkretnego klienta. Moduł jest energooszczędny, wydajny i ergonomiczny.