JL251A

HPE X140 40G QSFP+ LC BiDi 100m MM XCVR (JL251A)

ID: 61243
Kod: JL251A
EAN: 190017004167
Na zamówienie
Wysyłka: piątek, 9 Lipiec
Stan: Nowy
4 044,35 zł
netto 3 288,09 zł
Dostawa 0 zł
-+

Zapytanie o produkt

Masz pytanie odnośnie produktu lub potrzebujesz wyceny?
Napisz lub zadzwoń do nas:

Inny stan

Używany
Produkt używany w opakowaniu zastępczym, może posiadać ślady zużycia, został przetestowany i jest sprawny. Gwarancja: 12 mies.
Mała ilość
Wysyłka: środa, 23 Czerwiec
884,12 €
netto 3 270,76 zł
-+

Opis

Transceiver HPE JL251A jest produktem wykonanym z materiałów wysokiej jakości, który zapewnia funkcjonalność i wydajność rozwiązań sieciowych. Urządzenie obsługuje technologię QSFP+ i wyposażone jest w złącze światłowodowe LC zapewniające szybkie nadawanie i odbieranie danych z maksymalną prędkością 40 Gbit/s. Obudowa produktu wykonana jest z aluminium. Model JL251A wyposażony jest w przewód typu multi-mode wykonany w technologii okablowania 40GBase-X. Transceiver jest kompatybilny z innymi urządzeniami sieciowymi marki HP. Wymiary urządzenia to 18.4 mm x 121.9 mm x 13 mm. Moduł na pewno znajdzie zastosowanie w wielu przedsiębiorstwach.

Napisz komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Transceiver HPE JL251A jest produktem wykonanym z materiałów wysokiej jakości, który zapewnia funkcjonalność i wydajność rozwiązań sieciowych. Urządzenie obsługuje technologię QSFP+ i wyposażone jest w złącze światłowodowe LC zapewniające szybkie nadawanie i odbieranie danych z maksymalną prędkością 40 Gbit/s. Obudowa produktu wykonana jest z aluminium. Model JL251A wyposażony jest w przewód typu multi-mode wykonany w technologii okablowania 40GBase-X. Transceiver jest kompatybilny z innymi urządzeniami sieciowymi marki HP. Wymiary urządzenia to 18.4 mm x 121.9 mm x 13 mm. Moduł na pewno znajdzie zastosowanie w wielu przedsiębiorstwach.