JG661A

HPE X140 40G QSFP+ LC LR4 SM XCVR (JG661A)

ID: 61288
Kod: JG661A
EAN: 887758571941
Brak
Wysyłka: piątek, 17 Grudzień
7 383,03 €
netto 28 234,37 zł
Dostawa 0 zł
-+

Zapytanie o produkt

Masz pytanie odnośnie produktu lub potrzebujesz wyceny?
Napisz lub zadzwoń do nas:

Opis

Profesjonalny transceiver typu LR marki HPE, model JG661A, to urządzenie sieciowe gwarantujące szybkie nadawanie oraz odbieranie danych, obsługujące interfejs QSFP+. Produkt wyposażony jest w nowoczesne złącza światłowodowe LC. Transceiver zapewnia transfer danych z maksymalną prędkością wynoszącą 40000 Mbit/s. Urządzenie obsługuje podłączanie podczas pracy oraz automatyczne MDI/MDI-X. Maksymalny dystans transferu danych wynosi 10000 m, a długość fali generowanej przez model JG661A to 1310 nm. Produkt posiada certyfikat MSA. Moduł nadawczo-odbiorczy wyposażony jest w przewód typu single-mode wykonany w technologii okablowania 40GBASE-LR4.

Dane techniczne

Sieć komputerowa

Typ interfejsuQSFP+
Maksymalna szybkość przesyłania danych40000 Mbit/s
Złącze światłowodoweLC
Typ transceivera SFPLR
Technologia okablowania40GBASE-LR4

Praca

Obsługa podłączania podczas pracyY
Automatyczne MDI/MDI-XY
Maksymalny dystans transferu10000 m
Długość fali1310 nm
Typ przewoduSingle-mode
Obsługiwane średnice kabla światłowodowego9/125

Warunki zewnętrzne

Zakres temperatur (eksploatacja)0 - 70 °C
Zakres temperatur (przechowywanie)-40 - 85 °C
Zakres wilgotności względnej10 - 80%
Dopuszczalna wilgotność względna10 - 85%

Zaświadczenia

CertyfikatyMSA

Zawartość opakowania

Liczba dołączonych produktów1 szt.

Napisz komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Profesjonalny transceiver typu LR marki HPE, model JG661A, to urządzenie sieciowe gwarantujące szybkie nadawanie oraz odbieranie danych, obsługujące interfejs QSFP+. Produkt wyposażony jest w nowoczesne złącza światłowodowe LC. Transceiver zapewnia transfer danych z maksymalną prędkością wynoszącą 40000 Mbit/s. Urządzenie obsługuje podłączanie podczas pracy oraz automatyczne MDI/MDI-X. Maksymalny dystans transferu danych wynosi 10000 m, a długość fali generowanej przez model JG661A to 1310 nm. Produkt posiada certyfikat MSA. Moduł nadawczo-odbiorczy wyposażony jest w przewód typu single-mode wykonany w technologii okablowania 40GBASE-LR4.