JD092B

HPE X130 10G SFP+ LC SR Transceiver (JD092B)

ID: 61337
Kod: JD092B
EAN: 885631249475
Mała ilość
Wysyłka: wtorek, 6 Grudzień
226,18 €
netto 858,47 zł
Dostawa 0 zł
-+

Zapytanie o produkt

Masz pytanie odnośnie produktu lub potrzebujesz wyceny?
Napisz lub zadzwoń do nas:

Opis

Moduł HPE X130 10G SFP+ LC SR Transceiver stanowi urządzenie oferujące maksymalną szybkość przesyłania danych na poziomie 10000 Mbit/s. Jest to typ interfejsu SFP+, ponadto model JD092B obsługuje standardy komunikacyjne IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ae oraz IEEE 802.3u. Jest typem odbiornika SR, który został zaopatrzony w 1 port. Moduł HPE X130 10G SFP+ LC SR Transceiver posiada złącze światłowodowe typu LC. Jest to konstrukcja przeznaczona do transmisji danych w sieci typu Ethernet 10 Gb, a także 2/4/8 Gb Fibre Channel. Przy maksymalnym dystansie 300 m, model JD092B oferuje długość fali wynoszącą 850 nm.

Dane techniczne

Sieć komputerowa

Typ interfejsuSFP+
Maksymalna szybkość przesyłania danych10000 Mbit/s
Złącze światłowodoweLC
Standardy komunikacyjneIEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3u
Typ transceivera SFPSR
Liczba portów1

Napisz komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Moduł HPE X130 10G SFP+ LC SR Transceiver stanowi urządzenie oferujące maksymalną szybkość przesyłania danych na poziomie 10000 Mbit/s. Jest to typ interfejsu SFP+, ponadto model JD092B obsługuje standardy komunikacyjne IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ae oraz IEEE 802.3u. Jest typem odbiornika SR, który został zaopatrzony w 1 port. Moduł HPE X130 10G SFP+ LC SR Transceiver posiada złącze światłowodowe typu LC. Jest to konstrukcja przeznaczona do transmisji danych w sieci typu Ethernet 10 Gb, a także 2/4/8 Gb Fibre Channel. Przy maksymalnym dystansie 300 m, model JD092B oferuje długość fali wynoszącą 850 nm.