J9152A-C
Part number: J9152A-C
Cena netto 2 985,71 zł (700,05 €)
Cena brutto 3 672,42 zł
Sugerowana cena producenta: 774,00 €
Brak głosów
Jeżeli masz pytania odnośnie produktu lub chcesz otrzymać indywidualną wycenę napisz do nas info@thomas-it.pl
Na ten moment produkt o nazwie 10GBASE-LRM SFP+ 1310nm, 10km SMF. 220m MMF z kodem produktu J9152A-C nie posiada opisu.

Zostaw komentarz

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.